Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan munkás német juhász...

Van olyan munkás német juhász kennel itthon, akik valamikor a közeljövőben akarnak lehozni almot?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy munkás kennel? Van jó kennel meg szaporítói, bár az nem is kennel. Szerintem nézegesd a hirdetéseket, akár a kutya magazinban, biztos van olyan kennel, ahol vannak most kiskutyák:)
2012. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
munkavonalra gondoltam
2012. okt. 23. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem annyira ismertek a munkavonalas tenyésztők a GYK-n.

Menj rá a Németjuhászkutya.lap.hu oldalra. Ott van rengeteg tenyésztő. Nézd meg őket és látni fogod, ki az, aki munkásokkal foglalkozik. Egyben a várható almokat is megláthatod.

Amúgy "csak" munkás kutya kell, vagy pontos elképzelésed van a vonaláról?

2012. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg egy párat, ha nála nem is lesz/van alom megmondja kinél érdemes érdeklődnöd. Vagy esetleg egy munkakutyás(abb) iskolában érdeklődj, ők szinte mindig képben vannak, hogy aktuálisan mi a helyzet.

Itt nem biztos, hogy munkakutyás kérdésben naprakész információkat kapsz.

2012. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt általában beteszik, ha olyan az alom, hogy bárkinek eladhatóak. Persze, szuper párosítások is szoktak lenni.

[link]

2012. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dózsafalvi kennel, nekem innen van kutyám, munkavonalasak!

Van most eladó kölyke, kisebb és növendék is.

2012. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen elkezdtem végig bogarászni a kenneleket csak van egy pár ami (gondolom) Facebookon frissít csak és nem nagyon találom őket, de megfogok kérdezni egy sulit.
2012. okt. 23. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki csak a facén frissít, az nem igazán tenyésztő. A tenyésztőnek nagyon fontos a honlapja.
2012. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!