Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a szomszédom...

Mit tegyek ha a szomszédom egy idegbeteg nő aki kínozza a kutyákat?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a szomszédom egy idegbeteg nő aki a min:12 max 18 kutyájának annyi eledelt ad mint én egy bernáthegyi kiskutyának. Ez nem élet? A szemet és a mocsok alatt kell élniük? és kínozzák egymást és tiszta vérfertőzöttek. Megtaláltuk az egyetlen fajtatisztát az erdőbe soványan megkínozva megdögölve.Velünk ordít lebeszél mindennek a férje elhagyta a fia utálja de ott lakik nála és megmérkezdte a macskánkat majd mérgezett húst dobott be a kis bernáthegyinknek de szerencsére Mollyka (bernáthegyi) nem mehet be a kertbe a kerítés miatt és megtaláltuk a húst. MIT TEGYÜNK???
2009. aug. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel.
2009. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel, ha tudsz, készíts fotókat bizonyítékként
2009. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok kössz bár elég nehéz lesz mivel nagy olyan bambusz szerűvel takarja a házát. de a tetőről megpróbálom.
2009. aug. 10. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a kapcsolatot állatvédőkkel, ők segítenek.

Kérhetsz tanácsot ezen az oldalon is a fórumozóktól:

[link]

2009. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az oldalt (nem hosszú)

[link]

Készíts fotót, videot, lehetőleg feltűnés nélkül.

3 szervnél kell bejelentést tenned: rendőrség, jegyző, hatósági állatorvos, és ha a városodban (faludban) ezek az emberek hányavetik, nemtörődömök (van olyan helység, ahol maga a jegyző is állatkínzó, na így tegyél valamit...), akkor a nyakukra kell járni.

Sajnos nagyon város (tehát személy)függő, hogy történik is e valami.

j.zsuzsa@gmail.com - ő tud segítséget adni (legalábbis szavakkal).

Illetve, ha minden igaz, a Csillagszem Alapítvány foglalkozik ilyen ügyek végig vitelével, bár nem tudom, merre laksz. (Nem mindegyik menhelynek van ember kapacitása ilyen ügyekben hivatalokba, egyéb helyekre rohangálni - sajnos).

2009. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel kell jelenteni...a szemét hogy bír reggelente tükörbe nézni???
2009. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:S Ez valami borzalmas! Hogy vannak ilyen emberek.

Én megfenyegetném, hogy feljelentem! És ha még ezek után is iylen, nem teszi rendbe a kutyákat, akkor télleg jelentsd fel!

2009. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!