Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Nem árban értendő, hanem, hogy melyik marad fenn a legtovább. tapasztalat?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. okt. 29. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez miért kell a kutyának? Tök fölösleges télen is. Ha sóznak akkor jó, de az ellen elég h mikor hazamész alaposan lemosod a lábát. Ez már sztem sok, a kutyaruhát még megértem, nekem is van mert rövid a szőre a kutyámnak
2012. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kivan repedezve a talpa és csak a sózott útra kellen... mert sokat vagyunk a városban.... és mielőtt mondanátok h vegyem fel kézbe labradorról van szó...
2012. okt. 29. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=C20CqkS-vXU ezt akarod szerencsétlen kutyával tenni?
2012. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez csak azért van mert nem érzi a lába alatt a talajt... és ha kölyök akkor hamar megszokja...
2012. okt. 29. 13:31
 5/7 Jázi&Csenge ***** válasza:
A videón tényleg nagyon sajnálom azt a kutyát, de ő is megszokta egyszer. Nem is úgy kell ezt csinálni, hogy egyszerre fölszórom szerencsétlen kutyára mind a négy cipőt mikor még soha életében nem is látott olyat. Fokozatosan kell hozzászoktatni. Egyébként nagyon jó használatot tehet egy kutyacipő, mert ma már sokan sózzák az utat, és képzeld el, kedves első válaszoló, hogy akkor mit érez a kutya! Meg mikor a fagyos talaj marja a lábát! Bár az is igaz, hogy a kutyák nem érzik ezeket úgy, mint az emberek, és hogy tappancskrém is megfelelő védelmet, ápolást nyújt a kirepedezés ellen, de ha valaki ízlésesen választ kutyacipőt, akkor nincs gond. A kutyaruha még jobb, mint a cipő, mert rövidszőrű, aljszőrzet nélküli kutyusnak nem lehet jó a téli mínuszokban sétálgatni. Igaz, hogy ha mozog, úgysem fázik, de azért ártani nem árt ez a ruha. De csak akkor, ha a kutyacipőhöz hasonlóan megvásárláskor először is a termék minőségét, praktikusságát veszi figyelembe a gazdi, és azt, hogy jó-e a kutyájának, és nem azt, hogy neonpink-e vagy neonzöld. Bohócot semmiképp se csinálj a kutyából, de ha látod a kutyán, hogy szüksége van valami ilyen felszerelésre, nyugodtan vedd meg neki. Mondjuk én sem vásárolnék ilyeneket, de ha kell, hát kell. A gazdi tudja (jó esetben), hogy mire van szüksége a kutyájának.
2012. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a trixi lehetne jó,főleg labradorra. Nem hiszem,hogy olyan cipő fent maradna,amin nincs külön pánt a tetején...
2012. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha séta előtt jól bekened neki valami faggyus védőkrémmel, nem bántja a só.
2012. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!