Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labdás játékok télen, hóban?...

Labdás játékok télen, hóban? Ti hogyan játszatok a kutyusotokkal, milyen játékokat ismertek amit kistestű kölyök kutyával lehet játszani?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
hógolyózás :) az én kutyám szereti röptében elkapni a hógolyókat, mintha labda lenne. De amúgy is imád rohangászni, fetrengeni a hóban a saját szórakoztatására.
2012. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Mi is szoktunk hógolyózni, de azért azzal vigyázni is kell, nem szabad sokáig, mert nekem kapott már torokgyuszit a kutya, amikor sokáig hógolyóztunk.:)
2012. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
ugyanugy tudsz vele játszani, mint ha nem lenne hó. általában nagyon élvezik:)
2012. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ugyanúgy sétálunk, labdázunk, frisbeezünk, gyakorlunk, bringázunk, mint nyáron. Annyi, hogy sötétben a frisbeezés szünetel, labdázásnál nem dobom olyan messzire és szag alapján kerestetem a kutyával. Így legalább elfárad szellemileg is, hiszen 20 perc intenzív keresés-labdázás bőven lefárasztja :)

Utak melletti zöldterületen gyakorolni is lehet, mert a közvilágítás ad annyi fényt, amennyi pont szükséges.

Meg persze elkezdtük a lakásban való klikkerezést, trükktanulásokat, amiket nyáron kint séta közben űztünk :)

2012. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
100%

A hóban labdázás nálunk csak addig volt jó, amig nem volt túl nagy hó. Ha már magasabb volt a hó, akkor csupa hó lett a labda és már nem cipelte olyan lelkesen. Ilyenkor legfeljebb kerestetni lehet vele a hóban.

Nekünk ilyenkor a nagy séták váltak be, és a mértékletes hógolyózás.

Illetve- ahogy már Szilvi is leírta előttem, ilyenkor a trükk tanulás lép előre a lakásban.

2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!