Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átvert a kutyám?

Átvert a kutyám?

Figyelt kérdés

Körmöt akartam neki vágni. (Nem először)

Fájdalmasan nyűszítet mint ha belevágtam volna az élő részébe. Két percig nyűszítet, panaszkodott de nagyon!!,még a szőre is öszeeset. !

Másik kutya a kapuhoz rohant ugatni, ő meg utána mint akinek semmi baja. Eszeveszetten ugatott, szétakarta szedni a vaskaput, és azóta sem panaszkodik.


2012. nov. 12. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem vert át. Magas a fájdalomküszöbük, plusz olyan a természetük, mint a kisgyerekeknek: nem vergődnek órákig, ha eltereled a figyelmét a fájdalomról. Semmi szükség körmöt vágni nekik, ha rendszeresen futtatod, akkor eleget kopik a körme.
2012. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Náluk nincs ilyen, h átverek valakit. Belevágtál. Úgy is bele lehet vágni, h nem vérzik. Akkor épphogy eléred az elejét. Nem vérzik, de kurtára tud fájni.
2012. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutya.. Bizony fájdalmat okoztál neki és belevágtál. Nem vert át, de a kutyák a rövid memóriájuknak köszönhetően csak rövid ideig csinálják azt amit csinálnak. Így bizony nagyon valósínű hogy belevágtál és akkor ott fájdalma volt, majd a fájdalom eltűnésével más dolog érdekelte..

Mivel elég pancser vagy körömvágásban ,inkább hagyd szakemberre a dolgot, ha lehet.

2012. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fájdalom eltűnésével érdekelte más dolog, hanem pont fordítva. Elterelődött a figyelme és akkor már nem a fájdalomra koncentrált, és közben pedig elmúlt. Szóval igen, belevágtál és ha ilyet kérdezel, hogy átvert-e, akkor nem sokat érthetsz a kutyákhoz :S Amúgy meg tényleg nem kellene vágni a körmüket, ez csak valami újabb divat. Ha normálisan van sétáltatva, mozgatva, akkor lekopik magától.
2012. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám mind a 4 lábán van farkasköröm, azt muszáj vágni, valahogy nem kopik, hiába futkározik eleget..
2012. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak a farkaskörmét vágom én is. A többi elkopik.
2012. nov. 12. 19:49
 7/7 sippara ***** válasza:

Úristen O.O Most már örülök, hogy a doki vágja, szerintem én sokkot kapnék, hogy "belevágtam a kutyába" :D

Egyébként kutya baja sem lesz, de legközelebb hozzáértővel vágasd (a mi dokink pénzt sem kér el érte, kérés nélkül vágja, ha megyünk és esedékes).

2012. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!