Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék pitbull-t venni?

Hol tudnék pitbull-t venni?

Figyelt kérdés
Magyarországon jelenleg van-e olyan kennel ahol pit-et lehet vásárolni? Valamint lehetőség van-e törzskönyves példányt szerezni?
2012. nov. 13. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

per pillanat két párosítást is tudok ADBA törzskönyvvel, jó szülőkkel.

kérdés, hogy felkészültél-e egy IGAZI pitre? nem kispályások! súlyhúzó kutyák, jó törzskönyvvel.

2012. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg is van egy 11hónapos pit-em (kiskora óta nálam van). A jövőben szeretnék venni egy tk.-s kutyát, az a biztos
2012. nov. 13. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos még csak most kezdik rendesen, nem "álnéven" (amstaff)-nak könyvelni a pitbulljaikat a gazdik. Kennel még nem igazán van. azokat az ADBA-sakat nézd meg, de nem biztos, hogy jobbak mint bármely más pit.Megnézheted az apró hirdetéseket... Bizti fajtiszta a Red nose, meg a Blue nose, estleg brindle (nekem brindlem van). Az a lényeg, hogy olyantól vedd aki: Ért a kutyákhoz

Megtudja mutatni a szülőket

Jó körülmények között vannak

egészségesek a kutyusok

Nem túl (gyanúsan) olcsók


Ha ezeket szemmel tartod akkor biztos fajtatiszta pited lesz.

2012. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem tetszenek annyira azok az ADBA-sok (nekem) mert kicsit még a régi pitbullokra hasonlítanak, izmosak, de mégis olyan vékonynak tűnnek (alkatilag) Szép kutyák, de találsz szebb pitet is szerintem!
2012. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazáből nem teljesen tudom, hogy mit is takar pontosan a red nose (ha jól sejtem, akkor barna színű) és a blue nose (gondolom a "kék")..Nekem egy fekete-fehér pit-em van.

Azt szeretném még kérdezni, hogy mennyibe fájna egy tk.-s kutya? Meg, hol tudnám megnézni (így neten) azokat az ADBA kutyákat?

2012. nov. 16. 00:53
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] ezek azok. mint mondtam van szebb is.
2012. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ADBA papírról a magyar ADBA irodánál érdeklődhetsz [link] akik itt regisztráltak, azoknak bizonyított a származása


a két alom, amiket említettem tiszta papírral, jó szülőktől:

[link] (ez a fedeztetés már megtörtént)

[link]

2012. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ózdon lenn a sintereknél.
2012. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!