Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan zárjam be a kutyákat,...

Hogyan zárjam be a kutyákat, ha nincsenek betanítva és a közeledésemre inkább elszaladnak?

Figyelt kérdés
Van erre valami praktika, esetleg kutyakiegészítő? Hallottatok már ilyenről? Mit javasoltok?

2012. nov. 15. 05:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudod bezárni őket a helyükre??? próbáld meg kajával.
2012. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, ha jól értem a kérdést, de ha igen, akor erre találták ki a nevelést és foglalkozást. Minek során a kutya kötődni kezd hazzád és elszaladás helyett odaszalad. Közben megtanul pár alap parancsot is. Szóval kezdj el velük foglalkozni!
2012. nov. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*hozzád. Bocs.
2012. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a kaja mindenre megoldás
2012. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Tehát jól értem, hogy a kutyáid, elszaladnak Tőled....?

F*sza egy gazdi lehetsz! Nem állok neki papolni, a kutya-gazdi kapcsolatról hiszen úgy sem értenéd...

Az enyéim "szétszedik" a kerítést ha megyek haza, úgy örülnek.

Javasolnám,keress nekik szerető, gondoskodó gazdit.

2012. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Először is. Mi az a kutyakiegészítő???? Másodszor. Nem érzed gáznak, hogy a saját kutyáid elszaladnak előled, amikor közeledsz? Vered őket, vagy mi a sz@r? Miért nincsenek betanítva? Tanítsd be őket akkor, és nem lesz gondod! Vagy az már luxus? Ne haragudj, de az ilyen embereknek egy szál ibolyát nem adnék, nemhogy kutyát...
2012. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Elszaladnak? Kérlek írd meg, hogy csinálod, örülnék, ha egyszer nem az éktelen örömugatásra kéne hazamennem, főleg hajnalban ha éjszakásból érek haza:D
2012. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyáimról van szó :-) A munkahelyemen vannak kutyák és az a feladat, hogy minden reggel be kell őket zárni, de nem mindig találom őket a telepen. Nem vagyok pszichopata! Szeretem az állatokat és sose bántanám őket.
2012. nov. 16. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, kérdezni is tudni kell! :)
2012. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdezésnek is megvan a művészete! :-)
2012. nov. 17. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!