Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám alvás után mikor...

A kutyám alvás után mikor feláll enyhén sántikálva indul el. A tegnap estétől csinálja. Diszplázia lenne?

Figyelt kérdés
7 hónapos bernáthegyiről van szó.

2012. nov. 15. 11:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Brit premium junior XL tápot kap, elég nagy a fehérjetartalma (30%) és már én gondoltam arra,hogy lehet hogy nem a legjobb, de sajnos a drágábbat nem birom meg. Eleinte a gyomra se birta a magas fehérjetartalmú tápot, kenyérrel vagy risszel egészítem ki és úgy eszi és úgy nincs gond. Ha tudtok árban hasonlót ami jobb akkor megváltoztatnám. Ahonnan rendelem ott nincs Brit care, nem tudom, hogy esetleg az jobb volna? Porcerősitőt most akartam amúgy is venni neki. Most délután már jobban ment felkelés után. Remélem én is, hogy nincs komoly baja. Az udvarra most a napokban hoztak fát és mászkált rajta, lehet az is, hogy ott huzta meg a lábát vagy a gyors növekedés okozza. Mindenképp beszélek az állatorvossal. Köszönöm, hogy válaszoltatok.
2012. nov. 15. 15:39
 12/13 anonim ***** válasza:

GF600 v Luposant Gelenkraftot vegyél neki, ne porc v csonterősítőt :)


Brit Care-t tudsz rendelni a Zoofast-ról v a dogshop.hu-ról, ezen a két helyen a legolcsóbb.

Egyébként én váltanék felnőtt tápra (fehérjetartalom miatt), kb. 8 hónapos korától felnőtt Brit Care tápot adtam a kutyusomnak (bullmasztiff).


A 30% fehérjetartalmat egy bernáthegyinél drasztikusan vissza kéne venni! 23-25% körüli bőven elég neki.

2012. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 compactegon ***** válasza:
vagy csak rosszul lépett/ugrott és meghúzta. miénknek 3 hónapig volt egy nagy dudor a lábán (látta doki, mielőtt lehurrogtok). eleinte csak felkelés után sántikált, majd kapott rá lóbalzsamot és valami agresszor kenőcsöt. már aznap nem sántított, a dudor (bursa) most múlt el teljesen.
2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!