Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne igény sötétben világító kutyaruhára?

Figyelt kérdés
Még csak körvonalazódik bennem a megvalósítás, de szeretném előre felmérni, hogy vajon lenne-e rá igény. Szerintetek?

2012. nov. 16. 03:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Gusztustalanul nézne ki. Eleve az, hogy ruhát adunk a háziállatokra röhejes. De ettől függetlenül tuti lenne rá igény :)
2012. nov. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem az egész világítana, valami ilyesmin gondolkodom:

[link]

2012. nov. 16. 03:48
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
te beteg
2012. nov. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem hülyeség, van egy csomó idióta kutyatulajdonos, akik sötétedés után hosszú perceken keresztül bamba arccal várják, hogy a suttogásra visszajöjjön a kutya, mert nem látják, hol van...:)
2012. nov. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

nem jó ötlet...


van olyan kutya ruha ami fényvisszaverő csíkkal rendelkezik.. azonban ha olyan ruhát csinálnál amiben elemes lámpa világít, vagy ez a foszforeszkáló csik van rajta az azért nem ó mert nem lehet őket mosni (a csik hamar lekopik) illetve a kivitelezése is tul drága lenne... aki meg nem látja a kutyáját a sötétben inkább vesz 1000ft-ért egy világit bilétát, mint normál kuryaruha+4000ft-ért egy világítós kutya ruhát... (így is drága - egy 40cmes vizlepergetős meleg szimpla köpenyszerű kutyakabát 7500ft....

2012. nov. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Erről Sir Arthur Conan Doyle: A sátán kutyája című könyve jutott eszembe, abban kenték be a kutyát valami foszforeszkáló anyaggal.
2012. nov. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem aki annyira idióta, hogy ruhába öltözteti a kutyáját, az ezeket is meg fogja venni. Egyébként pedig a minap láttam világitós hámot.
2012. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jó ötlet. A világítós nyakörvek és a biléták csak korlátozottan láthatók. Általában, ha a kutya háttal van, akkor nem lehet látni és amúgy is max. 50-100 méterről láthatók. Hosszúszőrű kutyán meg eleve használhatatlan a világító nyakörv. A ruha minden részére lehetne LEDeket tenni, így bármilyen pozicióban látható lenne. Majdnem úgy, mint a Julius-K9 hámokra rakható tépőzáras LED sor. Én biztos valami olcsó AA méretű ceruzaelemmel oldanám meg a tápellátást, mert utálom a drága gombelemeket, amiket havonta kell cserélgetni. A fényerőnek nem kell nagynak lennie, inkább a világító felület legyen nagy.
2012. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A mosást csak tépőzáras módszerrel lehetne megoldani. Nem így ahogy a képen van, de egyébként az ötlet nem rossz :)
2012. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Helyedben valami olyasmiben gondolkodnék, amit nemcsak télen, hidegben, de a nyári forróságban is szívesen adnék a kutyusra.

Ezekben nem hiszem, hogy nyári meleg estéken a kutyus jól érezné magát.

2012. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!