Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos kutyaugatás...

Ultrahangos kutyaugatás elleni szerkezet VS törpeáramos ugatásgátló nyakörv - mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik legalább az egyiket már alkalmazták. köszönöm!

2012. nov. 21. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi az offért de milyen kutyáról van szó vagy ennyire komoly a helyzet hogy más nem segít?
2012. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két keverék, nagy kertben (nem kenelbe, nem láncon,) elvégeztem velük az alapfokot és a középfokot is, sokat mentem velük, de most babám született, viszem őket ide-oda, de nem minden nap; kevés az inger, tudom, ezért ugatnak, de nem tudok mit tenni, amíg nem lesz kicsit nagyobb a baba, nem tudom nekik biztosítani az eddig megszokott mindennapos csavargást! Ami a problémám, hogy a babám folyton felébred az ugatásra és amitől a legjobban félek, hogy a szomszédok türelme is elfogy hamarosan (nem szeretném, ha bántaná valaki őket).
2012. nov. 21. 21:23
 3/3 anonim válasza:

Én kb 1 éve vásároltam elektromosat ami először 2-szer hangos ugatásnál figyelmeztető sipoló hangot ad és aztán harmadszorra csipi meg de ez a csipés akkora mintha bolhacsipés lenne!!!Nekem a kutyám ha itthon marad egyedül akkor ráteszem megnyugszik lefekszik és alszik!Még sipolnia sem kell mert tudja h jól kell viselkedni.a kis vakkantásra meg semmit nem is csinál a nyakörv!!Nekem ha ez nem lett volna már biztos kitiltották volna a házból!!!!Az elektromos nekem bevált jó és tényleg nem ugat a kutya ha rajta van.én csak ha itthon marad egyedül akkor rakom rá és egész nap nem is lehet rajta.Szerintem ezt a fajtát érdemes beszerezni és kipróbálni,ha már nincs más lehetőség az ugatásról való leszoktatásra.

[link]

2013. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!