Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az hogy ha húst...

Normális az hogy ha húst eszik a kutyám utána mindig nyálkás a szélete?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, vegetáriánus étrendre kell átszoktatnod a probléma megoldásához. De most komolyan, hogyan lehet ilyen hülyeséget kérdezni? A kutya alapvetően húsevő állat.
2012. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség egyáltalán, az én kutyámnak is nyálkás a széklete, ha húst eszik. Szerintem akkor ilyen, ha a kelleténél többet kap.
2012. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csivibaba ***** válasza:

Nálunk is ez volt a baj. Viszont nem csak a húsnál. És ez egyáltalán nem természetes!! Vastagbélhurut.

Vidd el dokihoz!

2012. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 17.15 ös válaszoló.Nem tudom miért tartod hülyeségnek,vagy nincs kutyád,vagy nem figyeled a székletét.

De mivel az én kutyám csak heti háromszor kap húst a táp mellé és nem is sokat,így nekem ez tűnt fel mivel kertes házban lakunk és összeszedem a kertből a kutyagumit ezálltal látom milyen állagú és színű.

2012. nov. 24. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:

Az előző kommentet a 17.10 nek szántam.


Nálunk csak akkor van ilyen ha húst eszik ha csak tápot akkor nincs ilyen gond

2012. nov. 24. 17:32
 6/8 Csivibaba ***** válasza:
Ha érdekel, szívesen elmondom, hogy nálunk mi volt a megoldás.
2012. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy érdekel de nálun csak hús evés után van ez és nem híg állagú hanem normális ( formázott ) csak nyálkás.
2012. nov. 24. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Csivibaba! 17.15-ös vagyok engem is érdekelne mi a megoldás, ha csak nem az, hogy ne adjunk húst a kutyának.
2012. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!