Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek több kutyájuk van! Ez...

Akiknek több kutyájuk van! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kellene majd a kutyusomnak egy társ, hogy ne unatkozzon annyira, mikor nem vagyunk itthon. Az egyik barátnőm azt mondta, hogy nem érek el vele semmit, mert a sokáig együtt tartott kutyák egy idő után már nem játszanak egymással, elvannak egymás mellett, és akkor majd két unatkozó kutyám lesz. Ez tényleg így van?
2012. nov. 26. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem is kettő van. Két éve van meg a második, ő felnőtt korában került hozzám. Az első nagyon hisztis volt, de mióta ketten vannak, el is múlt ez a probléma.

Szeretnek együtt lenni, ha az egyik felfedezőútra indul a kertben, megy a másik is. Játszanak nagyon sokat, akkor is, ha nem vagyok ott (hallani bentről, ha a kertben játszanak), meg bent is, sőt, ha mindkettőt viszem magammal valahova, ott is játszanak.

Amióta ketten vannak, eldöntöttem, hogy mindig legalább 2 kutyát fogok egyszerre tartani :)

2012. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt kettő kutyám. Az első három napban játszottak utánna tojtak egymásra
2012. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha az az egy azért unatkozik, mert nincs időd foglalkozni vele, akkor eszedbe se jusson még egyet bevállalni.
2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
No látod "Akumi" ebben teljesen egyet értek veled!
2012. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem négyen vannak. Egyáltalán nem játszanak egymással. Van két pásztorkutya, egy őrző kutya és egy otthoni kis jószág. Van hogy kergetőznek, de nem jellemző. a két pumi összeszokott pár, mert együtt dolgoznak a nyáj mellett. Szóval megvannak meg minden, de elélnek egymás mellett
2012. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szoktam vele foglalkozni. Játszani, tanítgatni és minden nap megyünk sétálni legalább egy órát. De hát dolgoznom is kell, és akkor bizony elég sokat egyedül van, és ha itthon vagyok akkor sem tudom minden percemet vele tölteni. Ezért gondoltam társra.
2012. nov. 27. 08:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ezért semmi értelme, nagyrészt együtt fognak unatkozni. De mondom, ez nem baj, a kutyák amúgyis többet alszanak, mint mi, elpihenget ő, amíg nem vagy otthon.
2012. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a sok választ!
2012. nov. 27. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!