Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot vegyek a...

Milyen kutyatápot vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos pitbull kutyusom van és pontosan nem tudom melyik lenne a legjobb neki. A net tele van kutyatápokkal de engem inkább a tapasztalatok érdekelnének. Milyet érdemes venni?

2012. nov. 27. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Brit Premium például elég jó, vagy Bosch, Josera; ezek középkategóriák, nem hagyod ott érte a gatyádat, viszont nincs is gabonából, mint a teszkós táp, hanem tényleg hús az alapja. De ha elég vastag a pénztárcát, Taste of the Wild-dal is etethetsz, azt sokan dicsérik, csak marha drága :)
2012. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és az orijen meg a royal canin?
2012. nov. 27. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is a Britet ajánlanám, de szerintem a Kennels Favourite tápok is nagyon jók. A Brit prémium, a Kennels szuperprémium.
2012. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyák egyiket sem ették és jó drágák.
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Royalt egyre többen szidják, nagyobb a reklámja, mint amennyire jó, nem igazán ajánlom. Az Orijennel nincs gond, legalábbis nem hallottam róla semmi rosszat.
2012. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha elkezdem valamelyik ilyen drágább táppal etetni( pl. orijennel vagy kennel's favourite-tal) akkor már mégjobban oda figyelek arra hogy mennyit adok a kutyának naponta mert azért mégse egy pedigree vagy ilyesmi. Egy 15 kg-os csomag mennyi ideig tarthat ki egy 3 hónapos kutyánál ha napi 3-szor adok neki enni?
2012. nov. 27. 22:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt szerintem meg tudod nézni a táp részletezésénél. Meg az függ a kutyus súlyától. A kennels puppy nagyon jó táp. Én az M5 cold pressed tápját adom a kutyimnak, az pedig nagyon jó felnőtt táp.
2012. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jelenleg a kutyám 3 hónapos és 9 kg. [link] ez a táp megfelelő?
2012. nov. 27. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell az extra large az dogoknak való. neki elég a medium
2012. nov. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Házikoszt! Az én kis pitbullom is házikoszton él, meg kap csonterősítőt. Nem mindíg a "full extra" táp a jó! Az én kutyusom csodálatos, fényes a bundája, nem betegeskedik, jó izmos....
2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!