Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes korától lehet...

Hány hetes korától lehet levinni, illetve fürdetni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Valamint az oltások egységárban vannak, vagy mérettöl függ? Kb.akkora mint egy extra mini yorki. Itt most arra gondolok, hogy nyilván nem akkora dózist kap mint egy nagytestü és fordítva, vagy igen? Mennyi manapság egy oltás ára?

2012. nov. 28. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha megvan minden oltása viheted.
2012. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom 8 hetesen kortól lehet elhozni. Amikor elhozod akkor 1 oltásának már kellene lennie és lehet, hgy meg is fürdeti.

Ha nem akkor megfürdetheted ha szükséges. Arra figyelj, hogy alaposan szárítsd meg hajszárítóval, és a sampont az higítva tedd rá, és alaposan öblítsd ki belőle!


Extra mini yorki nem létezik !


Én két kombi után már kiviszem sétálni de ez is attól függ, hogy mennyi idősen kapta az elsőt. Ha 6 hetesen oltatták akkor ugye nyolc a köv. oltás és akkor még nem viszem ki , viszont ha 8 hetesen kapják az elsőt és 10 a második kombit akkor kiviszem. ( ezek attól függnek, hogy mennyi teje van a mamának.) 6 hetesen nem nagyon szoktam oltatni mert akkor még nálam bőven szopnak :-)

Az oltás ára változó 3 ezertől kb.8-9 ezerig :(

Érdemes körülnézned állatorvos ügyebn is nem mindegyik szimpatikus. A hozzáállása a fontos :-)

2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én kutyusom is olyan és akkora,mint a tiéd.( "mini" yorki)

Miután megvolt minden oltása vittük el kozmetikushoz megfürdetni és szőrt vágni, az oltások meg minden kutyának ugyan annyiba kerülnek(én úgy tudom), csak persze a yorki kevesebbet kap. :)

2012. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia mi nem rég vetünk egy yorkit és 3 hónaposan lehet majd csak le vinni ,fürdetést ugy ajánloták mikor már megszokta a környezetét és a gazdiját
2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!