Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit etethetem Pedigree táppal?

Yorkit etethetem Pedigree táppal?

Figyelt kérdés
A tenyésztő akitől veszem , pedigree-vel eteti. Nem szaporító! Mielőtt valaki megkérdezné: igen van törzskönyve :)
2012. dec. 8. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon vacak táp én nem ajánlom
2012. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy feltetted a kérdést, ebből nekem az jön le, hogy tisztában vagy azzal, hogy a pedigree milyen minőség (különben nem kezdted volna el mentegetni a egyből a tenyésztőt, hogy nem szaporító).

Ha viszont tisztában vagy vele, hogy milyen egy vacak táp, miért akarsz azzal etetni?

2012. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Aki Pedigree-vel etet, az nem tenyésztő, maximum törzskönyves szaporító. Hacsak nem mondjuk svájcban él, ahol sokkal jobb összetételű pedigree-t árulnak.

4% hústartalom szerinted elég egy kutyának?

2012. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Újabb szándékos vitakeltő kérdés. Leírhatjuk, hogy a Pedigree nem a legjobb táp és tenyésztő nem etet vele. De ez neked nem fog tetszeni.
2012. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy ekkora kutyának nem kerülne sokba egy jobb minőségű táp.. Aranyos, hogy ilyenkor a kérdező, aki nem akar olyant olvasni, hogy ennyire silány minőségű táppal nem etet egy tenyésztő, rávágja, hogy törzskönyves. Linkeld már be a tenyésztő honlapját, hadd lássuk csodálatos fajtatiszta törzskönyves kutyáit hulladékon élve! :)
2012. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem túl jó minőséű táp.Akkor már inkább az Aldis Romeo táp,ami 23% húst tartalmaz.A 3 kg-os csomag olyan 900 ft körül van.
2012. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
De én komolyan nem értem, hogy egy yorkit miért nem lehet tisztességes táppal etetni... Egy 13,5 kilós orijen kerül 15 ezer forintba, és egy yorkinak kell kb. 50-60g. Tehát 15 ezerből több, mint fél évre megvan a kajája... Akinek ez nem fér bele, az ne tartson kutyát!
2012. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha nem vagy képes egy kistermetü kutyának se normális tápot venni akkor inkább ne tarts kutyát. Én akár saját magamtól is megvonom az ételt csak azért ha nem is a legjobbat de legalább középkategóriás tápot tudjak venni egy óriástermetü növőfélbe lévő kutyámnak.
2012. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kira kenzo ***** válasza:
24%
Én nem hiszek a száraztápokban, de a mieink is kapnak. Most sokan fel fognak háborodni, de én is pedigreet, chappyt, és darlingot adok száraztápot. Mellette kapnak reggel, este főtthúsos kaját, rizzsel, tésztával, és igen van hogy kenyérrel. Nagyon szeretik és egésségesek is. Szép a bundájuk, és nincsenek elhízva a sok szénhidráttól, viszont nem is soványak. Én a drága száraz szarok helyett igazi husit, zöldségeket, és gyümölcsöt is adok nekik. Az étrendükben megvan minden vitamin, ásványi anyag és sok más ami a kutyáknak kell. Szerintem ezek a tápok /acana, orijen, proplan/ tele vannak olyan dolgokkal, ami telítettségérzetet nyújt a kutyáknak. Ezzel nem szeretném azokat megbántani, akik ezzel etetnek. Csak azt szerettem volna írni, vannak más jó táplálékok a kutyáknak.
2012. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért azt áruld el, ha hússal, rizzsel stb-vel eteted a kutyád, miért adsz neki ilyen szarokat, mint a Pedigree és társai?

Én sem tápozok, húst, húsos csontot, zöldséget+gyümölcsöt kap egyéb kiegészítőkkel, de eszembe nem jutna ilyen hulladék tápokkal tömni mellé.

2012. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!