Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Julcsika987 kérdése:

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék egy kutyát, de anyukám nem olyan engedékeny . Légyszi segítsetek! Szobakutya lenne! És lehetőleg kistestűt! Előre is köszi!:)
2012. dec. 8. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
válassz sintértelepről ott megölik őket :(
2012. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz menhelyről egy kis tacsi keveréket. Ők nagyon nyugodtak és hálás is lesz neked.
2012. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia :) nézz szét az állatmenhelyeken, és hátha találsz ott egyet ami kisméretű. De a Bichon-ok nagyon aranyosak, és bújósak. chihuahua. De nézz utána az interneten te is :)
2012. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer anyukád nem engedi, akkor semmilyet. Vagy mit képzlsz, csak úgy hazaviszel egyet és kész?
2012. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg, ha anyukád nem engedi, akkor hogy? és ki fogja eltartani? élelem, oltások, állatorvos, ezek lehetnek kicsi, de lehetnek nagyon nagy kiadások is. és persze a kutya legalább 15 évre szól. ha konkrét fajtát akarsz akkor azt ugy számold, hogy kezdőtőkének minimum egy 100ezer ft kell, ha meg menhelyi mix, akkor is bőven számolhatsz. szóval ha még ilyen anya-engedélye téma van, akkor felejtős.. nekem is kellett anyukám engedélye, de akkor ő fizetett mindent, vállalta ezt a dolgot, bevásárolt nekem, és ő is AKARTA ezt a kiskutyust. ennek 7 éve.
2012. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha anyud nem engedi ,akkor felejtsd el a kutya témát!!!


nagyon sokba kerül eltartani egy kutyát,még ha kistestű akkor is!!


nálunk a szüleim is szerettek volna kutyát így bevállalták,hogy fizetnek mindent neki,aztán ahogy nőttem én is fel és kaptam szülinapokra vagy egyéb ünnepekre pénzt a rokonoktól,mindig vmennyit hozzá tettem a kutya költségébe, oltás,kozmetika,kaja vagy bármi egyéb!


a kutya nagy felelősség,mert ha nincs kedved levinni sétálni akkor is muszáj!!!

ha nincs pénz orvosra akkor is vhonnan kell pénzt előszedni szóval a kutya tartás manapság luxus és rohadt nagy felelősség!!!!

2012. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha anyukád megengedi menhelyit válassz. Remélem azt tudod, hogy egy kutya nagyon sok időt, pénzt, és szeretetet igényel. A szobakutyát rendszeresen vinni kell sétálni, pisiltetni, kakiltatni. Akkor is , ha hideg van, akkor is, ha beteg vagy. Oltás, állatorvos, jó minőségű kaja, kutyafelszerelések: mind mind sok pénz. Ha ennek ellenére szeretnétek anyukáddal együtt, menhelyről mentsetek meg egy kis életet.
2012. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!