Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat Fifikének vagy...

A kiskutyámat Fifikének vagy én is Tinkerbellnek hívjam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban tetszik. Fifike név az gyakrabban előfordul, találkoztam már néhány Fifikével :D Tinkerbell-el még nem,ez picit egyedibb név, de ahogy gondolod, egyik se rossz :)
2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát elhiheted, hogy nekünk aztán édesmindegy.
2012. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem mert sehogy se tudom eldönteni a Fifike túl gyakori a Tinkerbell túl hosszú...
2012. dec. 8. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
És olyan nincs, hogy válassz egy harmadikat, pláne egyedül, mi? :)
2012. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van ötleted? :)
2012. dec. 8. 19:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Látom, nem vetted észre az 'egyedül' szót. Majd jön magától a név. Ha nem, akkor meg nem lesz neve a kutyának. Sosem értem az ilyen előre eltervezett névválasztásokat. Egyszer csak beugrik, és kész.
2012. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerek nagyon jó kutyaneveket, reméltem ti segítetek..
2012. dec. 8. 20:00
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kell feltételnül ismerni kutyaneveket. Csak a fantáziádat használni. rengeteg Süti, Fanta, Szotyi, meg mindenféle vicces aranyos kis neveket lehet kitalálni, ha megerőlteted magad.
2012. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek is olyanok, hogy kutyanevek. A Buksi fejet jelent, a Szotyi napraforgómagot, a Brandy alkoholt, a Marcipán mandulából készült masszát, a Rex királyt, még a Fifi is biztosan valami emberi név becézése, a Frigyesé vagy fene tudja. Növények, fűszerek, kajanevek - válogass. De ha nagyon-nagyon nincs ötleted, beírod a google-be, hogy kutyanevek, és keresel egy olyat, ami passzol a kutyádhoz.
2012. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy legyen Peter Pan:)
2012. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!