Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessen a kutyám?

Milyen táppal etessen a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon drága tápra nem telik, a mai világban mint pl: Acana

De Pedigree-vel és a többi Tesco gazdaságos táppal sem szeretném etetni. Tudtok ajánlani olyat ami nem is olyan dárga, de nem is egy kalap kaki :D (Yorkim vanÖ


2012. dec. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Penny Marketben, Aldiban, Lidlben is lehet jó kaját venni, Sőt a DM-ben is.
2012. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi néha főzünk a kutyának májat, vesét, tüdőt.
2012. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
Épp tegnap rendeltem harminc kiló tápot tizenkétezer forintért. Harminc kiló egy yorkinak (aki mondjuk max 100 grammot eszik naponta) közel egy évig elég.
2012. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy yorki nem eszik 100grammot max 50-60at.


A mai világban egy 2-3 kilós kutyát a legbikább táppal is olcsó eltartani. Egyébként vegyél neki brittet. 15kg 8000ft. az elég neki majdnem egy évre...

2012. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:

Bocs Diesel, sosem volt yorkim, az enyém kettőnyolcvan körül kap (16-18 kilós husky-mix), gondoltam, nincs az a bélpoklos yorki, aki megeszik 100-nál többet :D

Egyébként igen, mi is brittel etetünk, zoofast.hu-n 2X15 kg 12000 :)

2012. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!