Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya aranyos?

Szerintetek ez a kutya aranyos?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 10. 19:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Annyira nem, és ne vaterárol vegyél kutyát
2012. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
tekintve, hogy egy eladási honlapon árulják mint valami tárgyat, csak egy képet tesznek fel ahol nem igazán látszik, és a leírásban gyakorlatilag semmi sincs leírva róla, én a helyedben nem venném meg. Amúgy nekem nem jön be.
2012. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem aranyos. Sajnálom a kutyát, hogy "családi okok miatt" megválnak egy másfél éves kutyától.... Jó lenne neki egy jó gazda, aki nem akar tőle megszabadulni.
2012. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon cuki
2012. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos jóformán semmit nem tud meg az ember az állatról. Milyen állapotban van, stb. Ki tudja mikori kép? Nem ajánlom a vásárlást, menhelyen is van temérdek spicc jellegű keverék.
2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Egy használt spicc keverék kertbe? Uramisten... Küzdök magamban, hogy azt mondjam-e, hogy mindegy, csak onnan kerüljün el, vagy azt, hogy ilyen paraszttal nem kerülnék kapcsolatba, inkább menhelyről hoznék kutyát.
2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam hogy innét akarok vásárolni kutyát! Nem is akarok kutyát!Csak érdekelt h mi a véleményetek erről a kutyáról, h aranyos-e.És nem arról kérdeztem a véleményt h mit szóltok a hirdetéshez ....-.-" Nem tudom mért kell rosszindulatúan hozzászólni mikor csak azt kérdeztem h aranyos-e.
2012. dec. 10. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nekem egyáltalán nem tetszik és nem tünik aranyosnak se, bár egy fénykép alapján nem nagyon lehet megmondani. Van olyan amelyik fénykép alapján nagyon cuki, de olyan mind az ördög és forditva :)
2012. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, de minden kutya valahol aranyos valakinek.Sétáltatás közben is találkozunk olyannal akitől még a szőr is fel áll a hátamon- nem hogy aranyosnak mondanám- de őket is imádják a gazdik és nekik az ő kutyájuk a legszebb.
2012. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MrHard ***** válasza:
40%
Azt, hogy aranyos, nem nagyon lehet megítélni, mindenesetre az biztosnak látszik, hogy félős! Nekem biztosan nem kellene, mert egy sunyi, harapós kis dögnek néz ki...
2012. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!