Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnapi kérdés folytatása?...

Tegnapi kérdés folytatása? Megnyugodhatok végre? Mert tiszta ideg vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap megevett a kutya egy nyers disznó lábszár csontot, TEscos volt, 2 állatorvost is felhívtam az Aujeszky miatt (egyiket azonnal tegnap este, másikat ma), azt mondták nagyon kicsi az esélye, nyugodjak meg. Azóta mindenre figyelek, 2x vakarta ma magát, máskor ez biztos nem tűnne fel (nyilván a kutya szokott vakarózni) , de nagyon félek.. :( soha többet nem kap semmi nyerset.. olyan mint mindig, semmi fura nincs a viselkedésében.

2012. dec. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, tescós húsban nincs aujeszky vírus...
2012. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, köszönöm :)
2012. dec. 11. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a lappangási idő 3-6 nap, még nem is lenne tünete.

De tényleg nyugodj meg, nem lesz tőle semmi baja, de legközelebb tényleg ne adj neki nyersen sertéshúst.

2012. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen nyers húst nem adunk neki többet, féreghajtás mikor érdemes?
2012. dec. 11. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
a vaddisznónál nagyobb az esélye, nem lesz semmi baja, ne aggódj. A bolti húsokat vágás előtti utolsó 2 hétig elég sok antibiotikummal kezelik.
2012. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi lett a kutyával? Nekünk tegnap sikerült megennie az ebnek :(( Spar-ból.
2014. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom már nem aktuális, de minden rendben van azóta is a kutyámmal. Többet nem kap semmilyen disznóhúst..
2014. jún. 9. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
disznót amugy sem adunk nyersen, a többi mehet neki nyugodtan. de nem lesz baja, nem kell túlparázni
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!