Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 nap múlva hoznék el egy...

8 nap múlva hoznék el egy kiskutyát apa Pitbull terrier, anya Staffordshire terrier Csak az a gond hogy van egy szuka Beaglem és nem tudom hogy kan vagy szuka kiskutyát hozzak mellé? Mert nem szeretném ha nagyon balhéznának.

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz balhés kutyát, ne domináns kölyköt válassz, és neveld tudatosan, a neme teljesen mindegy.
2012. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindegy mindenképp kan kutyust és ha lehet ivartalanítasd őket, bár ha ivartalanítatod akkor mindegy. Egyébként tüzeléskor problémák lehetnek!
2012. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokkal meghatározóbb a kutyának az energiaszintje/jelleme mint a neme. Kan és szuka kutyák is összeverekszenek ha nagyon dominánsak.


Megfelelő tanítással és odafigyeléssel olyan kutyát választasz amit akarsz. Csak arra figyelj hogy ne legyen domináns.

2012. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kira kenzo ***** válasza:
Szuka mellé mindenképpen kan kölyköt vigyél. Nem mindegy milyen nemű. Ha megnő a kicsi el kell dönteniük ki a vezér kettőjük közt. Ha kant viszel ez 5-10 perces meccs lessz, viszont ha szukát akkor akár több órás is. Ja és a szuka jóval kitartóbb, amit elkezd azt be is fejezi. Ez fajtától független mindig ellentétes neműnek kell lenniük.
2012. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kant és mindenképpen ivartalanítsd őket.
2012. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah akkor azok akik mindenképpen az ellentétes nemű kutyákat magyarázzák azok mondják már el hogy 1-2 embernek hogy lehet 4 különböző nemű kutyája ? ...
2012. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy fajta kutyából lehet több, de ha egy vadászkutya mellé egy terrierröl van szó akkor már nem mindegy. Pl csivava és yorkinál mi degy. Attól függ melyik fajtáról van szó. Ebbe. Az esetben egyik se egy társasági kutya.
2012. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Viszont lenne még kérdésem a lógatást és a falmászást(remélem jól fejettem ki magam)mikortól lehet elkezdeni? Súlyhúzást nem akarok vele csinálni mert azok a nagyon izmos kutyák nem tettszenek,és légyszíves ne szóljatok le,hogy minek tarok ilyen kutyát ha nem értek hozzá ezt csak azért mert tudom hogy vannak ilyen emberek akik beszólogatnak.

Egyébként jó hogy nem értek még hozzá mivel eddig erdélyi kopós voltam,de igyekszek elég sokat olvasgatok a neten a bull típusú kutyákról,hogy mire hozom a kicsit "tudjak mindent" :D

2012. dec. 14. 12:16
 9/10 A kérdező kommentje:

az ötödik és hatodik képen miért van úgy összeragasztva a staffinak a füle?

[link]

2012. dec. 14. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
h. rózsafüle legyen
2012. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!