Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek külföldr...

Van itt olyan, akinek külföldről hozott kutyája van, külföldi chippel, útlevéllel?

Figyelt kérdés
Ezt akkor most az új törvény miatt ki kell cseréltetni, vagy mi van? Mivel eddig különösebben nem érdekelt senkit a chip dolog, nem akartam vele semmit csinálni. De talán nem is kéne. Vagy igen?
2012. dec. 14. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Max annyit csináljál hogy az ő chip számát regisztráltatod a petvetdataban.


De chip van benne úgyhogy nem fognak szólni érte.

2012. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicseréltetni nem kell, csak beregisztráltatni a magyar rendszerbe.
2012. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem min den kutyám szlovákiából van ott még a múlt seven tetoválták a kutyust és it raktam belle a chip pet de Amit chippel együtt vettem azt csak beregisztráltattam.
2012. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két kutyám van a szlovákoktól, a chippet itthon átregisztráltattam, az útlevélből meg a szlovákot használom, ugyan olyan mint a magyar, csak szlovákul van írva, az állatorvos simán tudja használni.
2012. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!