Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális az ilyen?

Szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Az előbb voltunk sétálni a kiskutyámmal.

Kb. 4 hónapos kölyök, nagyon barátságos, kis-közepes méretű.

Szóval az előbb sétáltunk, és megnéztük a karácsonyi vásárt. Az idén kisebb a vásár, kb. 10 faház van csak, mert azt az utcát, ahol szokták rendezni, átépítik.

Nem volt sok ember.

Volt ott egy család, anya, apa, gyerekek. Amikor a két gyerek (Kb. 3 évesek) meglátott minket, éles sikoltozásba kezdtek: KiskutyaKiskutyaKiskutyaKiskutyaKiskutyaKiskutyaKiskutya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


Szegény kutyám húzott el, megrémült, a fazon meg csak röhögött, és hangosan megjegyezte: Ez jó volt!!!!


Hát a jó anyját az ilyennek!

Kedvem lett volna visszasikítani, hogy HülyegyerekHülyegyerekHülyegyerekHülyegyerek!!!!!!!!


Mit tettél volna?

Teljesen lehangolt az eset. :(


2012. dec. 14. 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Visszasikítottam volna,hogy hülyegyerek,hülyegyerek,hülyegyerek!!!:)És aztán röhögtem volna:))
2012. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet túlreagálod nem?:D


Miért nem sikitoztál vissza h hülye gyerek hülye gyere... ?:D vagy miért nem szoltál be a pasinak ?:D

2012. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Egyébként még mindig jobb ez,mint amikor félelemből sikítoznak,egyszer egy kislány az én kutyámtól kezdett el sikítozni(aki mellesleg középtermetű,zsemleszínű labrador jellegű kutya,abszolút nem félelmetes és pórázon vittem) és aztán felmászott a legközelebbi fára.Na,az sem lehetett normális...Az apja alig tudta lekönyörögni a fáról és aztán le is szidta,de nem hinném,hogy sokat ért :)
2012. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Alap lett volna lecsitítani a kölyköket, és nem csak a kutya miatt, hanem úgy alapból nem visongunk egy karácsonyi vásárban - szerintem. Aztán odaköhöghette volna, hogy bocs, vagy valamit.

De még ki is röhögött...

2012. dec. 14. 17:19
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem rajtad röhögött,hanem saját magán,gondolom,büszke volt a gyerekeire,hogy milyen viccesek..Hát igen,vannak beteg emberek,de ne vedd magadra az ilyet szerintem.
2012. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

Én odamentem volna és a szemébe mondtam volna hogy:

- Inkább a gyerekeket csöndesítse le, meg milyen szülő az, aki ezen még röhög is? És ez jó volt? Mire tanítja maga a gyerekeket!? És még a kutyám is megijedt..És ne a gyerekeket szidja le ha elmegyek,mert maga a hibás azért,hogy milyen a gyermek,maga neveli.

Majd megvárom hogy bocsánatot kér.... Ha meg nem kér bocsánatot...Üdvözöllek Magyarországon ! :(

2012. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
28%
Már nem azért,de mit kell ezt felfújni? Kisgyerekek általában sikítoznak és örülnek ha kutyát látnak. Az apa nevetését nem értem,de fogalmam sincs,hogy miért kell ezen kiakadni...
2012. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kicsit túlreagálod. Valószínűleg nem voltak még 3 év körüli gyermekeid...

És talán az előttem válaszolóknak sem.

2012. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekek voltak a hibásak, a gyerekek ilyenek, főleg ha így is nevelik őket. Az apa tényleg elég érdekesen reagált... Amúgy meg ez tényleg jobb, mintha félni kezdtek volna a kutyától. Az én 10-12 kg-os hihetetlenül barátságos kutyámtól nem egyszer szinte sikongatva szaladtak el a gyerekek. Ez mind nevelés kérdése, nem a gyerek a hibás, hanem a szülő. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Persze sajnálom szegény kutyát, de ha ilyen világban élünk, akkor majd hozzá szokik az ilyen megnyilvánulásokhoz. Korábban biztos nem látott még ilyent...
2012. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Nem ő vette magára,a kutyája ingje.
2012. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!