Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vehetek?

Milyen kutyát vehetek?

Figyelt kérdés

1.Milyen kutyát vehetek ha panelházban a 4. emeleten lakom.

2.Mi szükséges a kiskutyának.

3.A kiskutyát mikor kel levinni sétáltatni milyen idő közönként.

4.Mindent léci írjatok le amit tudtok.

5.nekem egy 11 éves gyereknek mit tudok tenni hogy a szüleim vegyenek nekem egy kiskutyust



2013. jan. 4. 12:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
En 12 vagyok. Egy nagyon pici lakasban elek a szuleimmel es egy szuka golden retrieverrel. Ha gondolod megadom az E-mail cimem, es mindent leirok
2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

rendben és az utosó előti előti komentelőnek írom hogy neki legaláb 1 valahol van kutya

2 van egy legaláb egy nagyija nekem meg egyetlen nagyszülőm sincs

2013. jan. 4. 13:51
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha a szüleidnek akarsz bizonyítani akkor beszéld meg velük, hogy elmész a legközelebbi menhelyre segíteni párszor, ha látják hogy milyen felelősségteljes vagy, megismerheted a kutyák igényeit is, biztos segítenek majd ott neked és lehet hogy beleszeretsz egy menhelyi kutyusba aki családra vágyik
2013. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
az igert cim, ha meg szamit valamit: vig_renee@yahoo.com
2013. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!