Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes jack russell-ünk...

10 hetes jack russell-ünk lassan mehet sétálni! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kell

is neki a mozgás, egyre aktívabb... kérdés az, hogy ebben a hidegben

mennyi időre lehet elvinni? Még csak most jönnek a hideg idők és kicsit

féltem nehogy lebetegedjen. Esetleg valami ruhát vegyek neki vagy

ilyesmi? Szerintetek?



2013. jan. 7. 20:28
 1/8 A kérdező kommentje:

és még valami. Nagyon hegyesek és hosszúak a karmai amik már jól megerősödtek... egyik ismerősöm azt mondta : ne vágjam le neki mert akkor az olyan mintha az embert fosztanák meg valami fontos dolgától...

szerintem a kutya nem macska...másik kutyusomnak is vágtuk a körmét. Szerintetek?

2013. jan. 7. 20:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap leviszed sétálni és játszani a többi kutyával, akkor le fog kopni a körme is. A betonon főleg kopik. Azt látni fogod rajta, ha fázik, de ha mozog, játszik a többiekkel, akkor elvileg nem fog megfagyni. Ha láthatóan remeg, összekuporodik, akkor nyugodtan adhatsz rá kutya kabátot is. Ilyen kicsi kutyáknál télen nem ciki.
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abból gondoltam, h baj lesz a hideggel, mert amikor eü sétára viszem ki csak 5 percre az udvarra, akkor is folyamat mozog de nagyon fázik,remeg... :/ köszönöm a választ!
2013. jan. 7. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egyértelműen fázik, akkor inkább öltöztesd föl!
2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

már meg van minden oltása???

én úgy emlékszem legalább 3-4 hónapos egy kutyus, mire minden oltása meg van (legalább is ami az utcára kivitelt jelenti)

egyébként meg amíg futkározik, biztos nem fázik meg, ha meg elfárad, vidd haza.

2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is egy 6 hónapos jack russelem van, 4 hónapos koráig nem vihettük ki, addig kapta meg az összes oltást. Ruhát soha nem adtunk rá, amikor fázott jelzett, hogy szeretne hazaindulni.
2013. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 hét múlva kapja a kombinált oltást, beagle kiskutyánkat azután már nem sokkal kivihettük az utcára és kutyafuttatóra (3 hónapos/ 12 hetes korában)
2013. jan. 8. 13:37
 8/8 Sundens válasza:
Én kutyámon is van ruha séta közben. Rövidszőrű kutyáknál szerintem nem furi vagy ilyesmi. Körmét orvosnál vágatom, ehy picit vesz le belőle. Csak nehogy nagy havazáskor vidd ki, mert átázik és megfagy!
2013. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!