Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYAS ANYUKAK, ti hogy...

KUTYAS ANYUKAK, ti hogy csinaltatok terhesseg alatt, illetve baba szuletese utan?

Figyelt kérdés
Azoktol az anyukakhoz kerdeznek,akik imadjak kutyaikat,hogy mikor terhesek voltatok mit csinaltatok maskepp?mire vigyaztatok leginkabb?tudtatok meg ugyanugy jatszani kutyaitokkal?es a szulesnel,mig bent voltatok a korhazban nem viselte meg nagyon a kutyitokat?es a baba erkezese utan mi valtoztatott?maradt ido a kutyazasra?min valtoztattatok?a kutyi bent lehetett a babaszobaban?stb stb.Minden erdekelne,mert mar elore felek,es erdekelnenek a tapasztalatok!elore is nagyon koszonom!
2013. jan. 8. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%

A kutya az kutya, a gyerek az gyerek.. Ne találd már ki, hogy majd áthurcolod a kutyát a kórházon, hogy bent lehessen veled, mert nem bírsz ki nélküle három napot...

A kórházban mások is vannak, egyáltalán nem higiénikus kutyaszőrt hullajtani mindenhová. Egy kórházban mászkálnak emberek nyílt sebbel, friss műtéttel, kutyaszőr-allergiával, és minden más egyébbel...

2013. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jaj jaj itt nagyon nagyon felreertettel!!!!nem irtam ilyet hogy beviszem a kutyamat a korhazba!!!nem bolondultam meg,amugy is ket kutyam van!azt kerdeztem hogy mig nem voltatok otthon,mig bent voltatok a korhazban,megviselte e a kutyat,mert pl az en helyzetem olyan hogy meg soha nem voltam tavol toluk,nem tudom meg fogja e viselni az a par nap mig nem vagyok itthon!!ezt erre ertettem!a masikat meg hogy bemehetett e a babaszobaba azt arra ertettem hogy otthon,ahol a baba alszik,stb,bemehetett e a kutya,vagy attol el volt e zarva.Sajnalom ha felrertheto voltam.
2013. jan. 8. 20:28
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Nekem ugyan nincs ebben tapasztalatom, de szerintem próbáld meg szoktatni a kutyákat fokozatosan az egyedüllétre, úgy nem lesz gond, meg gondolom a párod is besegít majd vagy családtag, igaz?
2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

regizz be és remek társaságba fogsz csöppenni:))

[link]

2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ezt inkább a baba részlegben kérdezd meg, de mivel idetévedtem,válaszolok.

én a kutyámat jól megneveltem, szófogadó nagyon bájos eb.

nincs vele semmi gondom.

amíg terhes voltam, addig sem volt, mert ugyanúgy kezeltem, mint azelőtt, és minden ugyanúgy zajlott vele, mint azelőtt.

kórházban 3 hétig voltam, mert többszörösen veszélyeztetett terhes voltam.

állítom neked, engem jobban megviselt a kutyám hiánya, mint őt.

szóval nem kell ettől majrézni.

egyszer emberem behozta, és a parkolóban visítva omlottam a kutyámra.

iszonyatosan bőgtem.

de legalább magamhoz öleltem.

emberemmel tök jól elvolt, némi szeretethiányt azért anyám felfedezett a kutyán, amikor látta.

hazamentünk a bébivel bébihordozóban, letettem a földre, kutya odament megvizsgálni, mondtam neki, hogy "NEM", mikor hozzá akart érni, és azóta nem megy a bébi közelébe sem, a babaszobába bejöhet, de nem nagyon akaródzik neki :)

sosem!!! hagyom őket együtt őrizetlenül!, bármennyire bízom a kutyámban!

semmi az ég világon nem változott azóta sem, ugyanúgy imádom, nincs viselkedési zavara.

a higiéniára nagyon odafigyelek, lehet röhejes, de mindig kezet mosok, ha kutyás a kezem, mielőtt a bébihez nyúlok, de ez jön automatikusan, majd meglátod.


ha rövid szőrű , és hullajtja is azt a kutyád, akkor nem javaslom, hogy beengedd a babaszobába.


Összefoglalva, no para, ha te megtartod a természetes viselkedésedet, akkor a kutya is normális marad.


Boldog babavárást! És ne hanyagold el az ebet!

2013. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt annyi változás volt, hogy azt a kutyánkat amelyik kicsit rángatósabb a párom vitte. A gyerekszobába nem mehtnek be mert ott szőnyeg van, másban nem nagyon változtak a dolgok. Fiam imádja őket, már újszülöttkén odafeküdtek mellénk mikor szoptattam az ágyban.
2013. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jó, hogy vannak ilyen anyukák is, nekem teljesen elment a kedvem a gyerekvállalástól, annyi szülő beadja menhelyre a kutyáját, amint meg van a gyerek.
2013. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én imádom az állataim,semmin nem változtattam a kutyákkal.A macska almot viszont a férjem tisztította.És rendszeresen jártam toxoplazma szűrésre mert negatív volt !!! Úgy hogy kutya-macska kozmetikus vagyok és állatorvosi aszisztens ,20 éve vannak mindenféle állataim ,rágcsálók is. Azt hittem tuti védett vagyok átestem a fertőzésen ,de nem :O Szerencsére terhesség alatt sem. Bár azt mondják a zöldségek veszélyesebbek ebből a szempontból ,nekem egyiktől se sikerült elkapnom.

Az állatok előtte is rendszeren oltva féregtelenítve vannak( havonta ) és a kisgyermekünk sincs tiltva az állatoktól.

2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik ilyenkor beadják menhelyre a kutyájukat vagy más módon válnak meg tőlük soha nem szerették a kutyájukat.
2013. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Biztosan soha nem szerette igazán, de tudom, hogy a valaha legjobb barátnőm még a szobába is beengedte a kutyát. Minden álma volt saját gyerek, ami nehezen jött össze. Amikor végre sikerült, a gyerek állandóan befulladt, mert mindenre allergiás volt, többek közt állati szőrre is. Mondjuk sztem volt barátnőm tehetett róla, mert még a folyékony szappanba is Domestost önt, annyira tisztaságmániás, gyereknek meg nulla az immunrendszere. A lényeg, hogy fogta és menhelyre adta a kutyát. Azt is alig várta, hogy az anyósék kutyája meg...dö...göljön. Én meg szép lassan kiábrándultam belőle és fokozatosan megszakítottam vele minden kapcsolatot. Volt udvar, ahol a kutya el lehetett volna különítve a gyerektől. Az egyszerűbb megoldást választotta.
2013. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!