Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez még belefér, vagy azonnal...

Ez még belefér, vagy azonnal orvos?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyánknak reggel óta hasmenése van és hányt is. Kb. 5-6x kakilt hígat, a színe, szaga olyan, mint lenni szokott, csak az állaga nem. Hányni szerintem gyomorsavat hány. A kérdésem az lenne, hogy várjunk -e holnapig az állatorvossal, vagy még ma vigyük el? Ajánlották, hogy ilyenkor 1 napig koplaljon, ha nem javul akkor vigyük, de én eléggé féltem és sajnálom szegényt. Múlt héten kapta a féreghajtóját, de gondolom az előbb kijött volna ha attól van nem?

2013. jan. 11. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el rögtön állatorvoshoz. A kérdésem, hogy kölyök kutya?
2013. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Másfél éves
2013. jan. 11. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt esetleg tápváltás vagy bármi új az étrendjében?
2013. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most még van állatorvos, holnap már lehet, hogy csak ügyeletre tudod vinni. De lehet, hogy addigra meggyógyul. Mérlegelj!
2013. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, ugyan azzal etetünk és nem kapott a mi kajánkból sem. Viszont "megevett" egy plüss kutyát tegnap, annak a béléséből lehet, hogy evett.
2013. jan. 11. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy evett a plüss béléséből, inkább szorulása lenne szerintem.. :/

Szerintem vidd el állatorvoshoz, én legalább is ezt tenném..

2013. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik megoldotta az állatorvos a dilemmámat, mert ugyan délutános (5-től), de nincs a rendelőben, a mobilját meg nem veszi fel. Még lesétálok azért kicsit később, hátha betéved. Szóval most várunk és ha holnapig nem lesz jobban, akkor megyünk az ügyeletre. Reménykedek, mert már lassan 2 órája nem jött ki belőle semmi, az előbb viszont láttam ahogy ivott. Azon gondolkoztam még, hogy majd később este, szerintetek adhatok -e neki rizst vagy pirítóst?
2013. jan. 11. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
A plüsskutya benne maradhat a gyomrában. Ha szerencsétek van, kikakálja. Ha nincs szerencsétek, rosszul lesz láthatóan. Nem marad meg benne se kaja, se víz. Nem fog tudni székletet sem produkálni.
2013. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Én azonnal elvittem volna az állatorvoshoz, ha az én kutyám lenne...
2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A plüsskutyára azért nem gyanakodtam, mert ha elzáródott volna a bél bármelyik szakasza, inkább székrekedése lenne. Meg elég hamar észre vettük a műveletet, így nem is tudott nagyobb darabokat lenyelni.

Már 4-óta nem volt hasmenés-hányás, iszik is, a kedvével sincs baj, ha visszatérne megyünk az ügyeletre.

2013. jan. 11. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!