Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kék szemű Huskyt szeretnék...

Kék szemű Huskyt szeretnék venni, tudtok kennel neveket mondani?

Figyelt kérdés
Fajtatiszta, törzskönyves Szibériai Huskyt szeretnék, kék szeműt. Környező ország sem akadály.

2013. jan. 12. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, mert neten még nem találtam olyan magyar kennelt ahol egy rendes fekete-fehér-ezüst bundájú kék szemű husky lenne az ideál.
2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogy nem találsz kennelt. Ugyanis erre csak egy szaporító figyel.... Az általános sztereotípia a fajtáról a fekete-fehér és kék szemű, de egy husky nem a bundája vagy a szeme színétől husky. Soha, egyetlen TENYÉSZTŐ sem fog erre tenyészteni...... Így tehát ha mindenképpen ragaszkodtok ez elképzeléseitekhez, akkor maradnak a szaporítók.
2013. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi kedves kötekedő 2., már vártalak... :D
2013. jan. 12. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Tetszik vagy sem a válasz, ez az igazság.
2013. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a másodikra, nincs is szebb, mint egy kékszemű fekete-fehér husky (na jó, a felemásszeműt leszámítva:). A magyar kennelek között nem találtál ilyet? Itt egy link a magyar kennelekről, a bal oldali menüben pedig a külföldieket is meg tudod nézni. [link]
2013. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ.

Nem is mondtam hogy kék szemre tenyésszenek, de előfordulhatna, ha esetleg valamelyik szülő kék szemű. Volt már 2 huskym életem során, mind barna szeműek voltak. :))

2013. jan. 12. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem ez a fejalak és szín tetszik igaz 2 kék szemmel, még csak hasonlót sem találtam az említett oldalon.

[link]

2013. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
2013. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó nem ez volt a konkrét kérdés. Végig néztem amik kijöttek, mindenhol barna szemű husky van. Gyengébbek kedvéért, vagyis neked: Ha tudsz mondani olyan kennel nevet, ahol lehet találni kék szemű huskyt Magyarországhoz közel, és azt linkelnéd akkor köszi.
2013. jan. 13. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Igazán érdekes a parasztos viselkedésed.Remélem a kutyádhoz több türelmed lesz.
2013. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!