Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő kutyatartónak milyen...

Kezdő kutyatartónak milyen fajtát ajánlanál? Legyen nagyon kedves, családszerető, szőrös, könnyen nevelhető, okos, igazi társ, ne divatkutya, és ne olyan, ami megkérdőjelezheti a gazda dominanciáját. Jó lenne az is, ha félnének tőle a betörők.

Figyelt kérdés
Naponta mennyi órát érdemes vele foglalkozni? Bent kell tartani vagy kint az udvaron (a telek nagy)?

2013. jan. 22. 08:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te is láttál sok olyan amerikai filmet, amiben az általad leírtaknak megfelelő kutyával találkoztál.


Szerintem nézegesd a menhelyeket, mert az amcsi filmek szereplői is jobbára keverék kutyák:)

2013. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neked tökéletes lenne egy menhelyi kutya is...a legtöbb ilyen kutyus a segítségedért imádni fog.Mi egyszer találtunk egy ilyen kutyát a vásárban ő igaz hogy nagyon ronda volt de őegy simogatásért is az életét adta volna.A labdát mindig visszahozta.Am menhelyen találhatsz magadnak olyan kutyát amilyet akarsz ha pl nagytestűt akarsz van belőle rengeteg ..sokkal olcsóbb megoldás amugy is.És egy helyen beszerezhető nem kell érte nagyon messze menni se.Am a menhelyes kutyák nagy része a család minden tagjának megfelelő.:D
2013. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Létszi majd mond meg hogy milyet választootál

2013. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ujfunlandi lesz.
2013. márc. 3. 14:09
 15/15 A kérdező kommentje:
Vagy valami olyan jellegű.
2013. márc. 3. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!