Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek népszerű a sheltie?

Szerintetek népszerű a sheltie?

Figyelt kérdés
Én pl nagyon keveset látok belőle, pedig szerintem sokkal szebb és könnyebben idomítható, mint mai "divatfajták". Pedig egy sheltie is van olyan cuki és elegáns, mint egy yorki vagy bichon, sőt! Szerintetek miért nem annyira népszerű fajta? Nem mintha zavarna, hogy a szaporítók nem cseszik el ezt a fajtát is, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2013. jan. 23. 18:41
 1/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Sokan nem ismerik...szerencsére...nem kell, hogy a collie sorsára jusson ez a fajta is
2013. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem népszerű fajta. És nem is kell, hogy az legyen.
2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istennek hála nem az!! nekem 3 is van itthon :) szóval abszolút kedvencem de örülök, hogy nincs minden sarkon és szaporítják össze-vissza
2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ,sem népszerü, legalábbis eddig nem volt az, tegnap este Budapest belvárosában egymás után 2-t láttam ráadásul elég csapzottak is voltak szoval félő, hogy szépen lassan kezdik felfedezni az emberek és abban a hitben, hogy mini skótjuhász örömmel vásárolják öket.. Nekem is sheltiem van, utálnám, ha sok lenne belőlük. :)
2013. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát mi már megkaptuk a "kicsi Lassie" elnevezést is :D De a biztosítékot az vágta ki amikor egy Skót juhászkutya tulajdonos megkérdezte hogy keverék-e a kiskutya? xD Oké, persze nem tudhatja mindenki hogy ő egy sheltie :)
2013. jan. 26. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, én sem ismerem az összes fajtát, de sheltiekkel kapcsolatban van egy sanda gyanum, hogy pár év mulva a border és a skótjuhász sorsára jutnak sajnos.
2013. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!