Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesten vagy Békés megyében...

Pesten vagy Békés megyében megbízható elfogadható árú yorkshire tenyésztő?

Figyelt kérdés

májusba lányom névnapjár szeretnék egy kölyök yorkit

ár max 30000


2013. jan. 27. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Orvosra meg rakj félre egy milliót. Agyon is ütném azt a rokonomat, aki ajándékba kutyát vesz, ráadásul egy beteg sz@rt.
2013. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Max. 30 ezerért csak olyan szaporított kutyát kapsz, aki felnőtt korára legfeljebb messziről fog yorkiera hasonlítani, nagy még messziről sem. A másik lehetőség, hogy yorkienak fog kinézni, de egy vagyont költhetsz majd orvosra olyan nyalánkságok miatt, mint a légcsőszűkület és/vagy patella ficam..... Azt, ami megbízható és yorkie is, az olyan 80 ezertől kezdődik. Gyűjts még egy kicsit, hidd el megéri.
2013. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de volt már aki 25-t vett és egészséges neki és teljesen olyan mint egy yorki
2013. jan. 27. 17:08
 4/13 A kérdező kommentje:
én normálisan írtam ki a kérdést nem tudom mért kell parasztozni
2013. jan. 27. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen olyan....De nem az. Plusz kutyát nem TE választasz, hanem a gzadája. Lehet h neked a kicsi, mozgékony tetszik, míg a gazdi egy nagyobb, lustibb példányt szeretne.


És igen, sokan vettek már karácsonyfaizzót is a kínaitól 500-ért, csak épp kigyulladt tőle a fa és leégett a lakás. De olcsó volt és olyan volt, mint a karácsonyfaizzó.

2013. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

azért egy érző állatot és egy karácsonyfa izzót nem hasonlítanák össze

a lányom szeretne ilyen fajtájú kutyát nem csak úgy kitaláltam

80 meg 100 ezer forintom meg nincs csak a kutyára

2013. jan. 27. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs pénzed drága kutyára, hanem helyette a szaporítók áldásos fajtanemesítő tevékenységét szándékozod támogatni akkor eszedbe ne jusson mentett yorkit örökbe fogadni. Mert hogy olyan is van ám.
2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennél rosszabb nincs is szerintem, mikor élőállatot ajándékoznak egy ünnepre..
2013. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is volt aki 30-40 ezerért vett fajtatisztának mondott yorkiet nos az egyik egy 20 kg-s közepes testű keverék lett a másik meg légcső szűkületes lett csirke allergiával fűszerezve viszont megközelítőleg úgy néz ki mint egy yorkie, de azért méretbeli külömbségek vannak. Mindketten szaporítótól vásárolt kutyák akik kölyök korban ugyan úgy nézett ki mint egy yorkie, de felnőttenk abszolút máshogy néznenk ki mint egy tenyésztőtől vett kutya. Hidd el megéri spórolni, mert nagy csalódás lehet a lányodnak inkább beszéld meg vele, hogy meg fogja kapni, de később szerintem ő is meg fogja érteni. Az meg, hogy ismersz egészséges szaporítósat az még nem azt jelenti, hogy mind az, mert kb. a 100-ból 1 ami egészséges és nagy szerencse kell ahhoz, hogy egy ilyet kifogjál. A tenyésztő ad garanciát és adás vételit a szaporító meg miután megvetted a kutyát eltűnik még telefonon se lehet elérni
2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!