Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aludhat velem a kutyus?

Aludhat velem a kutyus?

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnék panelba és azon gondolkodom aludhat e velem. Aludhat velem vagy az ágyam mellett vagy ez rossz és nem engedhetnem meg neki? Nektek hol alszik a kutyusotok?
2013. jan. 28. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Az én kutyám egy kis Bolognese és ő a kosarában alszik.Attól függ hogy mekkora kutyát szeretnél ha kicsit akkor ha akarod aludhat, de szreintem az is jó ha a kosara az ágyad mellett van és abban alszik.
2013. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

nekünk mióta nálunk van velünk alszik:)

Nagyon szeretem ahogy hozzámbújik,ráteszi a fejét a lábamra,most délután is szunyáltam végig egymáshoz voltunk bújva,átöleltem..

jajj nagyon megnyugtató,el se tudom képzelni már nélküle az ágyam:)

Párom is imádja,őt meg végképp nem zavarja,sőőőt..

Ha útba van megtanítottuk hogy "vigyázz!" és akkor elmegy a lábunkhoz,vagy akár le is tudjuk küldeni az ágyról bármikor ha úgy adódik..

2013. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Milyen kutyát szeretnél? Kicsit, vagy inkább nagyot/nagyobbat? Ha kicsi, azaz nem nagy, aludhat az ágyadban is. De úgy is tökéletes, hogyha van neki egy kis kosárka mondjuk, és ott van az ágyadnál.. ;) Az én kutyám Csivava, és mindig mással alszik. Valamikor velem, vagy anyával, a nővéremmel. Van neki kiságya, de nem alszik benne. De jól jön, mert például napközben ráfekszik, szundizik, rágcsál benne, pl. a bőrből készült cipőjét, csontját! ;)
2013. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mi a helyzet a rangsorral. Ha minden oké nem látom akadályát hogy a hálóban vagy akár az ágyban aludjon, még ha ez ellen sokan is fognak tiltakozni, mondván a kutya nem alhat a vezér helyén. Én meg azt mondom ha meg van engedve a kutyának hogy ott aludjon, esetleg hogy hívásra felmenjen akkor kétlem, hogy ezen bármi is múlna. A kutyák között sem vettem észre hogy a domináns ne engedné maga mellé a többit. Mindenesetre ha gondok vannak biztos hogy nem engedném be a hálóba.


Az én kutyám teljesen megadó és nincs bajom azzal ha a kutya az ágyban alszik, de úgy döntöttem hogy legyen elég neki a saját fekhelye, az ágyban pont elegen vagyunk. :)

2013. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Menhelyről szeretnék kiskutyát szerintem közepes/nagy termetű lesz.

Ès az nem baj ha velem aludna? (Kölyök korától)

Mert még nem nagyon láttam ilyen kérdèst.

2013. jan. 28. 20:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel menhelyes nagytestűről van szó ne engedd fel az ágyba amíg alád nem rendeli magát. Ajánlom Jan Fennel könyvét, hogy kezdettől fogva úgy neveld, ahogy kell és meg tudd ítélni hogy minden rendben van-e köztetek: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is ha téged nem zavar akkor miért ne és ha jó nagy az ágyad akkor egy nagyobb testű kutya is aludhat veled persze ha van párod és őt se zavarja meg bizonyos alkalmakkor le tudod parancsolni az ágyról ha érted mire gondolok DDDD
2013. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Már ajánlották a könyvet, bizot elolvasom!:)

2013. jan. 28. 20:33
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nagy kutya is aludhat ágyban ;)

Nekünk egy 48 kg-os bullmasztiffunk van, persze kell hozzá egy átlagon felüli méretű ágy, amilyen a mienk is, simán elférünk :)


Persze, ha a kapcsolatotokban minden oké lesz és nem megy a szófogadás és a tisztelet rovására :)

2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2013. jan. 28. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!