Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudni szeretném milyen keverék...

Tudni szeretném milyen keverék kiskutyus lehet a képen állatorvos szerint Yorki Havanese keverék? De csak tippelt . Illetve amire nála nagyon oda kell figyelni egészség terén?!

Figyelt kérdés

[link]


7-8hetesen :)


[link]


Napokban :)



2013. febr. 3. 23:58
 1/10 A kérdező kommentje:
most 15hetes, 2,78dkg
2013. febr. 3. 23:59
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
nem tudom, de aranyos :*
2013. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Jajj, de tündér:) Gyönyörű kiskutya.

A bichonok nem szoktak betegesek lenni, az emésztésre kell odafigyelni, a gyomrukra szoktak kényesek lenni (vagyis én erről hallottam legtöbbször), ezt egy jó, könnyen emészthető táp megelőzi.

A yorki sem lenne beteges, ha mostanában nem lenne divat "kicsinyíteni", szegény gyenge kutyusokból "csinálni" még többet. Náluk a csípőproblémák, légcsőszűkülettel szoktak leggyakrabban orvoshoz menni.

Mindkét fajtánál figyelni kell, hogy lehetőleg ne sokat lépcsőzzön, pici korában lehetőleg ne ugráljon fel-le az ágyra a még fejletlen ízületei miatt, ilyesmik. Szemüket, ha könnyezik, törölgetni kell, állatorvos megmondja, mi a legalkalmasabb erre.

Vigyázz nagyon a picire!:)

2013. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen hallottam róla hogy nem szabadna erőltetni a lábukat sajnos ő fel alá ugrál az ágyon és mindenütt ahová felér... sajnos ezt nem minden esetben tudom megakadályozni =/ Amúgy a páromtól kaptam karácsonyra ő Mini Yorkiként vette meg... :) akkor még eléggé hasonlított rá szín ügyileg .. aztán egy picit ledermedtünk mikor közölte az állatorvos h keverék.. csak jó lenne tudni milyen keverék is :) viszont ami a képen nem látszik nyaka alatt van egy fehér csík...(fején picit látszódik barna, illetve hátsó részen sötétebb szín ) Royal Canin yorki tápot kap. Köszönöm a komikat.:)
2013. febr. 4. 06:04
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Úristen, de cuki! Yorki tuti van benne, az sztem látszik a pofiján. Más ötletem nincs, de talán később kiderül valami pl szőre alapján.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem ezek hasznosak lesznek!

2013. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jujj de cuki a yorkid, szerintem törpesnaucer keverék, de nem biztos... :)
2013. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy 2,78 dkg, nem inkább kg???
2013. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kg :) koszonom a linket viszont az elso linknel elegge nagy kutyus fule es fel all neki .... Meg olvastam itt ezen az oldalt olyant yorki havanese keverék kutyànak fel àllitottak a fülét ... Az en kutyimnak állitolag nem lehet ....
2013. febr. 4. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én ennyire nagy fülü yorkit nem hiszem h láttam valaha is mint az első linken, igazából a cikkek a lényegesek, utánaolvashatsz a betegségeknek, és h mire kell figyelni.
2013. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Háát én nem igen tudom a kutya fajtákat de szerintem yorki van benne ha az orrát figyelembe vesszük sztem.

Amúgy irtó cukiiiii!

2013. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!