Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi hány gramm tápot adjak a...

Napi hány gramm tápot adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos (6.2kg) keverék kölyök, várhatóan közepes testméretű. Nem tudom pontosan, hogy mennyi lenne az ideális. Jelenleg mennyire van szüksége? Milyen időközönként és mennyivel kell növelni az adagot?
2013. febr. 5. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen táppal eteted. A tápon rajta van, hogy hány kilód kutyának mennyit kell adni. Ezt kölyök korban érdemes betartani, de idősebb korban lehet kicsit alámenni, attól függ mennyire aktív a kutya.

Nem kell az adagot növelned magadtól. Rendszeresen mérd le, és a súlya szerint adagold a tápot.

2013. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dog Chow bárányos
2013. febr. 5. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy csináltam mindig, hogy lerakom elé a tányért, amit megeszik negyed óra alatt, annyit eszik. Utána elveszem a tálat. Szerintem minden kutya picit más mennyiséget igényel, az egyik kevesebbet, a másik többet. Ha nem elhízott, vagy sovány, hagyom a saját ritmusa szerint enni.
2013. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
minek a táp a kutának az semmi se neki adjál neki maradékot meg csontott egyből jobban érz majd magát :))))
2013. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát inkább tápot adok mivel fejlődésben lévő kutyáról van szó és kell neki a megfelelő tápanyagmennyiség és még érzékeny a gyomruk. Nem hiszem, hogy az agyonfűszerezett ebédek megfelelnének neki pl.
2013. febr. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!