Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Nagyon ragaszkodo...

FONTOS! Nagyon ragaszkodo kutyaitok hogy viseltek a par nap tavolletet?

Figyelt kérdés
Kellett mar nehany napig tavol legyetek toluk?En nagyon stresszelek mert eddig csak egyszer hagytam oket itthon 3 napra,persze a csaladdal,es nem egyedul,de akkor meg csak 2 kutyam volt.Kicsit meg voltak sertodve mikor hazajottem.De ennek mar jonehany eve,es azota mar negyen vannak,es a ket fiatalabbtol meg egy napra sem voltam tavol.Most 3 napra el kell mennem,a csaladdal maradnak itthon,de megis stresszelek hogy fogjak viselni.Nalatok hogy volt?

2013. febr. 14. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.. Nem kell túlizgulni. Én kutya panzióba vittem 9napra.(olyat kerestem ahol sétáltatják meg foglalkoznak velük valamennyit) Nem volt semmi húhó. persze mikor meglátott odarohant és el se ment tőlem :D De kutyák elég könnyen túl tudnak jutni a gazdi váltáson is, az a lényeg hogy foglalkozzanak velük meg legyen mit enniük :)
2013. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább maradjon ismerős helyen, ismerős emberrel, ne panzióban. Én olyan menhelyen segítek, ahol panziós rész is van és némely kutya nagyon megsínyli a panziózást, pl nem hajlandó enni, folyton ugat/nyüszít. Szerintem ha otthon marad a megszokott környezetében, az jobb neki.
2013. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 wartburg353s ***** válasza:
100%
Én gyakrabban hagyom 1-2 napra a nagymamánál, elvan, de nem valami vidám, eszik is, nem túl lelkesen, aztán, amikor visszajövök, örömkitörés következik, összevissza ugrál meg táncol és nyüszít. Ha többen vannak, szerintem jobban ellesznek.
2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ah,semmi esetre sem vinnem panzioba,meg szerencsere nincs is ra szukseg,mert csak en kell elmennem,igy a csalad itthon marad es tudnak veluk foglalkozni.Csak na,en ilyen aggodos vagyok,es a ku7tyak is hozzam vannak szokva nagyon.Persze az egesz csalad sokat foglalkozik veluk,es a kutyak is imadjak a tobbieket is rajtam kivul,ugyhogy ez majd megkonnyiti,csak nem akarom hogy nagyon bankodjanak.:-)
2013. febr. 14. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A miénk depressziós lett :(
2013. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy gazdis kutyám van. nem fogad el senkit rajtam kivül(rossz helyröl került hozzám) bekerültem a korházba...oda sehogy sem vihettem magammal. otthon "ellopta" a pizsimet es azon fekudt!nem evett nem ivott! azota ahova tudom viszem magammal! :)
2013. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!