Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani kalóriaszegé...

Tudnátok ajánlani kalóriaszegény száraz tápot? 1,5 éves labradornak kellene. És azt is le tudnátok írni, hogy hol szoktátok megvenni?

Figyelt kérdés
Költözés miatt hozzánk került a tesóm kutyusa, akit nagyon szeretünk. Csak az a gond, hogy kissé túlsúlyos, pedig naponta 2 órákat sétált és a kertben is egész nap futkozott. Vagy nem a kalóriaszegény táp lenne a megoldás? Lenne valami ötletetek? És olyan jó minőségű táp van, ami max. 10e ft és 10 kilós kiszerelésű? Ha egy kicsit többe kerül nem gond, csak jó legyen. Köszi előre is!!
2013. febr. 27. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában a bárányos és rizses tápok erre jók, bár ebben nem vagyok 100%ig biztos.

A Kennel's Favourite bárányos rizsese túlsúly ellen is jó, könnyű emészthetősége miatt, és nem vészes az ára.

A másik az a Happy Dog Supreme Adult Leicht, ez árben kicsivel drágább, de még ez is megfizethető.

Lehet, hogy azért hízott el a kutyus, mert több kaját kapott, mint amennyire szüksége lett volna ennyi mozgás mellett.

Amit adtok neki enni, azt is kétszerre kapja meg. De egy orvossal azért mindenféleképpen konzultálj.

2013. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Josera Lamb&Rice kilója 650 Ft, mi azzal fogyóztunk. Ugyan nem kifejezetten light táp, de nem is nyomja a kutyát. Mi kimérve vesszük.
2013. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még van a Kennel's Favouritból van az Expanded. Ezzel még nem találkoztam ott, ahol a bárányosat szoktuk venni. (amúgy kimérve vesszük, mi is)
2013. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a JOSERA-t, CHICOPEE-t ajánlom.

mindkettővel etettem már, nagyon jó ár-érték arányuk van.

én a petissimo-ról (régi webkutya) rendelek, de előfordulhat más webáruház, ahol olcsóbb.

2013. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a zoofast.hu-ról szoktam kaját rendelni, a legtöbb táp ott a legolcsóbb.

Amik nekünk beváltak és elég jó áron futnak: Brit, Bosch, Josera. 30 kg kb 15000.-.

Vehetsz normál vagy light tápot is. Mindegyiken van etetési útmutató, annál azért érdemes kevesebbel kezdeni. Aztán úgyis kitapasztalod, hogy ez a mennyiség kevés/elég/sok és változtathatsz rajta.

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezzel szemeztem még amikor belevágtunk a fogyókúrába, de amire elfogyott volna az előző táp, és megrendeltem volna, már le is fogyott. :)

[link]


Ő egy törpe uszkár. 20%-os súlyfeleslegtől szabadultunk meg 1,5 hónap alatt, úgy, hogy az adagját a 70%-ára csökkentettem, és napi három órát sétáltattam, de gondolom egy labradornak ennél jóval több kell.

Kaját mindig csak séta közben kapott kézből, így rögtön égett a zsír, és még tanításra is jó volt. :) Ezen felül heti 1 koplalónapot is tartottunk. Nem kellett a light táp hozzá, hogy lefogyjon.

2013. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek!!
2013. febr. 27. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Eukanubát ajánlom!
2013. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!