Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, Ma elütötte egy kocsi a...

SOS, Ma elütötte egy kocsi a kutyámat, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A állatorvos barátunk most jelenleg nem veszi fel a telefont, az állatkorházba nem akarjuk vinni.. Nincs 20.000 forintunk... Egyébként, teljesen rednebn van, kicsit sokkos állapotban van, de semmi arra utaló jel, hogy bármi nagy probléma lenne vele... Most jelenleg vekszik, és elég szótlan ( pedig elég izgága sétáltatás után is ) Mire kell addig is oda figyelni hogy ne legyen semmi baja... Szeme nem véres... Megnyomkodtuk, sehol se nyüszít... csak a tüdeje táján kicsit felfigyel, és jelzi hogy fáj....


Segítsetek! Mire figyeljünk oda? Egy aggódó család...


Egy palotapincsi, 9 hónapos...



2013. febr. 27. 20:13
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
ez kb 20 perce történt kb este 8 óra fele
2013. febr. 27. 20:15
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos bevinném a kórházba, 20 ezer forintot csak ki tudtok gazdálkodni, ha kutyatartók vagytok. Inkább, mint hogy baj történjen, szerintem...
2013. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
20:22 adj neki kölcsön te 20000 forintot.Nem ezt kérdezte!!!!!!
2013. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, nekem sincs pénzem, de kérnék részletfizetést, vagy valakitől kölcsön. Nem lehet vele mit kezdeni otthon, mert azt sem lehet tudni, hogy esett-e komolyabb baja. Ha az állatorvos nem veszi fel a telefont, én más megoldást nem látok, csak bevinni.
2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
belsővérze is lehet, KORHÁZ!!
2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
19%

Semmi baja nem lesz reggelig,ha reggel nem akar sétálni vagy véres a vizelet akkor aggódhatsz.Az ijedtség természetes ilyenkor.

Tünet nélkül a doki sem tud vele mit csinálni,de ha már elvitted 5-6 felesleges injekciót belenyom egy 10-esért.

2013. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

nyálkahártyák rózsaszínek e?

egyébként pedig a kórház 30000 pestiek vagytok?

2013. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

mert én itt [link]

voltam a cicánkkal aki aki nagyon beteg volt van minden készülék és a cicust sajnos el kellett altatni (öregecseke volt áttétesdaganattal) de csak 8000ft volt,a telefont felveszik s tanácsot is adnak

2013. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
A sokkba is bele halhat a kutya! :S
2013. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Mindenki annyira bízik az orvosokban. "-Orvos látta már? -Igen! -Akkor jó!"

Az állatorvosok többsége csak a pénzre megy, minden féle kezelést csinál, hogy az aggódó gazdi csak fizessen!

Remélem jobban lesz a kutyád, ha pihent, az a lényeg, hogy nem tört el semmilye, így nem lehet olyan nagy a baj az ilyedtségen kívül.

2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!