Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki lakásbiztositas melle...

Aki lakásbiztositas melle kotott kisalattbiztositast, az melyik biztositonal van, és mennyit fizet pluszban?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Szinte minden biztosító kínál a lakás biztosítás mellé kiegészítő felelősség biztosítást arra az esetre, ha a kutyád kárt okoz másnak, pl. kifut egy autó elé, megharap valakit, stb...
2013. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk benne van a kutya is. Kb plusz száz forint havonta. negyedévente fizetjük a biztosítást. Az a száz forint nem oszt nem szoroz már. Azt hiszem Signal biztosító. De nem 100%. De biztosan van ilyen más biztosítóknál is.
2013. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha olyan is van, ami azt fedezi, ha ő tesz kárt valamiben/valakiben, az csak pluszban jó, de en az ő orvosi ellátására gondoltam. Írta már valaki egy másik kérdésemnél, hogy náluk is fizette a biztosító a több százezres műtétet.

Hát lehet, hogy soknál van, de pl. ahol eddig laktam (én nem voltam bejelentve, nem az enyém volt a lakás) ott nem lehetett a meglévő mellé kisállatbiztositast kotni.

Most költözünk, anyuék a Generalinál vannak, a honlapjukon nem találtam ilyen lehetőséget, de persze majdmegkérdezzuk a nőt, aki intézi anyuék biztositasat.

Csak ha ott sem lehet, akkor szeretném ezt minél előbb lerendezni, mert azért nagyon nem mindegy, hogy saját zsebből megy-e az orvosi költség.

Illetve google-ba beírva is állandóan csak az aegon külön kisállabiztositasat hozza ki, amiről túl sok jót nem hallottam.

2013. márc. 1. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat, ami az állatorvosi költségekre vonatkozik külön is lehet kötni. De általában van egy összeghatár ami alatt egyáltalán nem fizet (mondjuk 20e), ezen kívül van önrész, amit mindenképp magadnak kell fizetned (mondjuk szintén 20e). Kikötik, hogy mekkora a maximálisan kifizethető összeg, nem fizetnek örökletes betegségekre, pl. diszplázia műtét. Én egyszer végigolvastam, és úgy döntöttem, hogy többre megyek, ha azt a havi párezer forintot inkább félre teszem egy borítékba. Persze lehet, hogy azóta már itt is beindult a verseny és vannak jobb ajánlatok is.
2013. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a groupamánál vagyok évek óta és mindent fizet! Amikor én kötöttem akkor évi 308-ft-tal lett több a lakásbiztosításom :-) És évi 300.000.-ft-ig kifizetik ha valami baja van akutyámnak. Eddig nekem midnig fizettek. Most ha jól tudom akkor bha náluk kötsz lakásbiztosítást akkor évi 3000 ft-tal lenne csak több . Akkor fizet ha van chip ami kötelező is meg érvényes veszettség ellni oltás+ a számlát szoktam még csatolni ! 8 napon belül küldik is a pénzt :-)
2013. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Generalinal csak ebtartói felelősséget lehet kérni lakásbizti mellé, de pár fajta ki van zárva. Olyan biztosítást ami betegségre fizet én az Allianznál láttam.
2013. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

AEGON-nál van ilyen biztosításunk.10 ezer ft felett minden költséget fizetnek.

Nagyon korrektek,csak ajánlani tudom.

2013. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Névvel segíteni nem tudok de van ilyen mert anyukám testvérének a biztosító fedezi az esetleges orvosi költségeket.tehát ha olyan történik ami nem a tartási hiányosságból adódik.pl.láb törés akkor meg téríti a költségeket.
2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves Solymos Szilárd,

nem mindenki beszél össze vissza, én a Groupamánál vagyok és évi 300.000.-ezerig fizet a biztosító! Fizetett már daganat eltávolításért , császármetszésért, utókezelésért gerincműtétért ! A barátnőmnek szintén ! Minden számlának eddig visszautalták a 80%-át!!!

2013. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok múltkor egy daganat félét szedtek le a lábáról és azt is visszautalták pár nap alatt 25 ezer volt a műtét és 20 ezret utaltak vissza!
2013. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!