Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok a kutyámnak szülinap...

Tarthatok a kutyámnak szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Milyen programok legyenek rajta?milyen legyen a torta? milyen ajándékot adjak neki? Hülyeségektől kíméljetek!
2013. márc. 9. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
ja, ha nincs jobb dolgod...
2013. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a kutya nem tudja, hogy szülinapja van, de ha neked jól esik, tedd meg.:)

vannak különböző "kutyasüti" receptek a neten, ajándéknak valami új játék, vagy jutalomfalat, programnak meg elmehettek egyet kirándulni:))

2013. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm az ötleteket!
2013. márc. 9. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is akartam bulit tartani a kutyámnak, de a február elején született és rossz volt az idő, úgyhogy elmaradt. De amúgy egy sétát terveztem a barátaival, a végére megy egy kutyaszülinapi tortát :) (cukormentes piskóta teljeskiörlésű lisztből, májas krémmel) A tortát megcsináltam, az ünnepeltnek nem kellett, minden más kutya falta :D
2013. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, megtiltom.


(Kíméljünk a hülyeségektől, de te felteszel egy totál hülye kérdést? Miért ne tarthatnál, azt csinálsz, amit akarsz, másrészről ez egy létező dolog, nem te leszel az első túlbuzgó gazdi. Azt nem tudom, hogy Magyarországon készítenek-e kutyatortát, de akár te is csinálhatsz neki, kevés kreativitás is elég hozzá.)

2013. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mi kíméljünk téged a hülyeségektől (mert ezt írtad a kérdés alatt), akkor légyszi te is kímélj minket az ilyen agyhalott, hülye kérdésektől. Erre nem tudok mást mondani. Szokás szerint az ember saját magára gondol és nem a kutyájára. Te akarsz szülinapi bulit tartani, akkor tarts, de ne úgy add elő, hogy a kutyádnak akarsz. Ő KUTYA NEM EMBER. Ha ennyire buli hiányod van és szeretnél tortát enni, akkor menj el bulizni vhova, de ne itt fárassz minket ezekkel a kérdésekkel:)
2013. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

15:05-ös! csinálnak, kakaóporral....


Én ha erről lenne szó, akkor csinálnák neki jó kis sülthúst szalonnával meg társaival.

2013. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

15:05 vagyok

Úristen. Én olyanra gondoltam ami kutyatápból, konzervből, és mindenféle húsokból készül. Egész jól meg szokták csinálni (vagyis csak párat láttam eddig) csont alakú kekszekkel is díszítik stb. tényleg tortának néz ki, nem egy kupac mosléknak (nem mintha a kutyát érdekelné, hogy szép-e vagy sem).

Le vagyok döbbenve, ezek szerint van ahol olyan tortát csinálnak nekik, mint az embereknek, mindenféle ártalmas alapanyagból? Ez gáz.

2013. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tele van sütőipari termékkel, magyarul maradék piskóta meg maradék krémek. És ezt az undormányt csillagászati áron adják.


[link]

2013. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mátyás97 ***** válasza:
Én mindig megtartom:) Én készítem nekik a tortát! És kap mellé néhány új ajándékot:) Mind a 2-nek!:)
2013. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!