Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ideiglenesen örökbefogadott...

Az ideiglenesen örökbefogadott kutyust mennyire viseli meg, amikor végleges gazdihoz kerül?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van nálam az ideiglenes kutyus, és úgy érzem nagyon ragaszkodik hozzám. Mivel bántalmazták hétvégente kutyasuliba is járok vele, hogy minél több időt legyen más kutyák és emberek között.

Már van örökbefogadó jelöltje, két-három hét múlva megy hozzá. Féltem egy kicsit, mert elég sok mindent megélt már és még csak két éves. De még nem volt igazi otthona, talán most először tapasztalja meg milyen is az...

Ugye gyorsan meg fogja szokni az új helyet, és az elválás nem okoz majd neki gondot?

Remélem ez inkább nekem lesz nehéz, mert amennyire tudom a kutyusok gyorsan alkalmazkodnak az új helyzetekhez...



2013. márc. 11. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj úgy erre, mintha neked holnap jelentkezne egy mentorod, akinél innentől gazdagságban, luxusban élhetnél, de előbb eljönne valaki, aki megtanít szép ruhákban járni, 30 evőeszközzel enni, diplomatikusan beszélgetni:))) Neked örökre hálás lesz, mert ha te nem szocializálnád, nem kerülne jó gazdihoz, "luxusba":) Lehet, hogy furcsa lesz neki, hogy rövid időn belül kétszer is költözik, de jobbnál jobb körülmények közé, úgyhogy ebből csak a jót érzi:)
2013. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valletta ***** válasza:
100%
Pár nap alatt megszokják az új helyüket, pont, ahogy nálad is megszokott amikor hazavitted. Szóval ne aggódj, inkább örülj neki.
2013. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!