Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a kutyám (3 éves, kan) sétáltatás közben ne foglalkozzon más -kerítésen belüli, vagy kóbor- ebekkel?

Figyelt kérdés
Majd elránt és már fuldoklik, úgy szorítja a nyakörv, mégis húz...
2009. szept. 15. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Én már kiskorától minden sétánál, már a zűrös kerítés előtt, amikor felemelte a fejér rászóltam, hogy nem. És rövid pórázon, gyorsan mentünk végig a kerítés előtt, végig mondtam, hogy nem. Így 4 hónapos korára megtanulta, hogy a kerítésen belüli kutyákkal nem szabad törődnie.

Amikor a gyaloglás már ment, akkor megálltam vele a kerítés előtt, leültettem, lefektettem, tehát parancsokat teljesített, úgy hogy nem törődött a benti kutyákkal. Utána persze dícséret, jutifalat.

Próbáld, amikor jön a kerítés elétartott jutifalattal elterelni a figyelmét és az orra elé tartva menjetek gyorsan végig a kerítés előtt.

2009. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!