Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kutya?...

Szerintetek szép kutya? Megfelelő?

Figyelt kérdés

szerintem minden rendben vele :) de szívesen fogadok minden véleményt.

7 hónapos

[link]


[link]


[link]



2013. márc. 21. 20:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem melengetném a mellkasomon,az biztos!
2013. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem melengetném a mellkasom" hogy érted?

. 2010 től tenyészthető, de leginkább 2012 ben érvényesítették.

2013. márc. 21. 21:52
 23/39 anonim ***** válasza:
37%
Bírom már, mikor kb. 10 cm széles nyakörvet aggatnak rájuk... Ettől keményebbnek tűnnek vagy mi?
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
50%
Szép kutya lenne ha nem szúrták volna el így a fülét. Nekem se tetszik a meghagyott fül, de ez csúnya.
2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
42%

Ő a 75% staffi-25% Cane corso?

nem biztos csak az előbb olvastam egy ilyen kérdést és még mindig a hatása alatt vagyok: eggy, lessz, fajtiszta...

2013. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
18%
Úgy értem,hogy nem szeretnék összetalálkozni egy sötét,kihalt utcán egy hasonlóval,sőt semmilyen vérebbel!Én inkább kerülöm őket!Sok hülye direkt hergeli,vadállatot nevelnek belőle!Jó,bizti van rendesen megnevelt kutya
2013. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 sippara ***** válasza:
57%
Nekem sem tetszik a füle, meg... nekem a szőre fura... olyan "túl szőrös". Persze nem zárom ki, hogy van ilyen pit (sőt, viszonylag kevés, max. 5-6 pitet láttam élőben), csak nekem furcsa.
2013. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
38%
Pitbull ez egyáltalán? Nem tűnik 100%-ig annak! Tuti papíros tenyésztőtől vetted???
2013. márc. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
látnátok élőben, nem találnátok se hosszú szőrünek, se a fülét csúnyának, se a fejét kicsinek.hátát nem fotóztam, pedig gyönyörű alkat.a nyakörv pedig vastagabb= erősebb lehet hogy látszatra, pont a nyakörvtől nem látszik a feje meg a nyaka? :(
2013. márc. 22. 07:15
 30/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, hogy kicsi a feje! 7 hónapos...ezek a kutyák aránytalanok növekedés közben, majd ha "kész" lesz akkor kell ítélkezni a fej-test arányról. Sok olyan kutyát láttam, ami nyurga volt ilyen korában, hosszú lábak, vékony test, kis fej, aztán meg buldózer lett belőle. Aranyos, bár nekem már csak azért is nem tetszik annyira mert a tigriscsíkos kutyák nem jönnek be, meg rengeteg van belőlük és a szőre tényleg túl hosszúnak tűnik, simulósabbnak, rövidebbnek kellene lenni szerintem. A fülét én rövidebbre vágattam volna, de ha megnő a feje akkor jó lesz ez a fül is :) Most még felesleges a standardat nézni szerintem, rengeteget fog változni! Mindent összevéve szép azért :) Ja és a széles nyakörv nem azért jó, mert keményebbnek néz ki a kutya, hanem azért mert szebb tőle...fogja már fel mindenki!! Mindenki olyan nyakörvet vesz, ami szerinte illik a kutyájához, amivel kiemeli a szépségét. Az én kutyámnak van 3 soros fém nyakörve is meg széles bőr nyakörve is, mert sokkal szebb, elegánsabb, mint egy vékony textil nyakörv.
2013. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!