Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy sétáltassam a kutyámat?

Hogy sétáltassam a kutyámat?

Figyelt kérdés
Igazából az egész családé, apukám eteti meg gondozza (nekem van 4 saját állatom, amit gondozok), de most el akarom kezdeni sétáltatni. Már 5 éves, és eddig sosem volt még utcán (csak amikor kiszökött). Nagyon nagy a kertünk, de jön a jó idő és néha elvinném, csak közepes nagy méretű, és engem még egy tacskó is el tud húzni, nem hogy ez a nagy kutya. Hogy csináljam? 15/L

2013. márc. 22. 18:36
 1/4 anonim válasza:
szerintem elsőre csak az udvarban próbálgasd. ne hogy szorosra húzd a nyakörvet de ne legyen laza mert kibújik. Egy fajtát mondanál? Mennyire ideges amikor ráadod a pórázt és a nyakörvet? Mennyire izgatott amikor sétáltatod?
2013. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

egy tacskó el húz?? egy 5-6 kg -os kutya?


akkor nem ajánlom,hogy egyedül sétáltasd a kutyádat!

az udvaron gyakorolj sokat vele,de egyedül,szerintem ne vidd sétálni,mert veszélyes!


OFF:

a környéken van egy kicsi lány 9-10 év körüli lehet és egy foxi elhúzza, a múltkor én fogtam meg a kutya pórázát

majdnem kihúzta a gyereket a kocsi elé!ha nem fogom meg a gyereket tuti elütik!mondtam a gyereknek,hogy a szüleid nélkül ne hozzd le a kutyádat mert veszélyes,elhúz téged,de csak elment..azóta se láttam még felnőttel sétálni..mondjuk ez a szülő felelőtlensége,hogy egy kis lány kezébe ad egy eléggé aktív és makacs kutyát!

2013. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Neveld meg a kutyát, hogy tudja hogy te vagy a falkavezér, és akkor nem fog elhúzni. Nézz körül a klikker.hu-n!
2013. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat ér vele....Annyira nem tudja meg nevelni hogy minden helyzetben ne húzza el.pl:ha meglát egy másik kutyát vagy ilyenek akkor tuti elhúzza és mivel hogy olyan gyenge kis..... lehet hogy még a csuklóját is eltörné ha olyan helyzetben fogja
2013. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!