Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha ivartalanítás...

Normális ha ivartalanítás után remeg és hidegek a tappancsai?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bichon bolognese kutyám délben volt ivartalanítva és egyben volt egy lágyéksérv műtéte is.Gázos altatása volt.Még most este is remeg és hidegek a tappancsai.Normális ez? Tanácsokat és véleményeket várok.Szerintetek mikortól kezdjek el aggódni és vigyem el dokihoz mondjuk ha reggelig nem múlik vagy előbb?

Köszönettel: Egy aggódó gazda



2013. márc. 22. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem miért nekünk kell ezt tudni! Azonnal fordulj egy állatorvoshoz!!!!
2013. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Altatták és vannak fájdalmai érthetően. Dél óta még messze nincs teljesen fullon. Műtött kutyát pont ezért kell melegben tartani műtét után.
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Melegben kell tartani mert a hőszabályozása még nem állt helyre. (pl meleg vizes palack, takarók stb
2013. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem elég meleg van: felfűtöttük a lakást 25°C-ra és betakartam törölközővel.
2013. márc. 22. 19:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudtok még melegítő trükköket?
2013. márc. 22. 19:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Most mértem a hőmérsékletét 38°C.
2013. márc. 22. 19:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki ,hogy ez még normális és akkor lesz gond ha 37°C lesz a kutyus hőmérséklete.
2013. márc. 22. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg bevethettek infralámpát, de lehet, hogy az már túl sok lenne neki. Takargasd be jól és figyeld. Nemsokára jobban kéne lennie.
2013. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szerencsére reggelre jobban lett.:)Nagy k esett le a szívemről.
2013. márc. 24. 17:19
 10/12 gabrielli ***** válasza:
Én is ivartalaníttattam egyik ksikutyámat. Pár napig fel kellett engednem az ágyba, még a takaró alá is bevettem magam mellé. Ő is remegett első este, talán még második este is, de utána szépen helyrejött.
2013. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!