Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyafajták...

Milyen kistestű kutyafajták vannak? Szeretnék kutyát venni. És árban ne legyen több 25ezernél.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 13:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem az emberek miért nem képesek végre megérteni, hogy egy egészséges kölyökkutyát nem fognak kapni 25 ezerért... Annyira sok ilyen fórum/válasz van már. Persze, lehet venni ennyiért is agresszív, betenyésztett, öröklődő halálos betegségektől hemzsegő gyártott kölyköt, de aztán az orvosnál ott hagysz 20x annyit, hacsak ki nem dobod az utcára, mint a szaporítók nagy része.

Elnézést, de aki úgy akar segítséget kérni, hogy csak a kutya maximális árát adja meg, annak nem való kutya. Először olvass könyvet a nevelésről, érdeklődj szakembereknél. Ennyiért meg sose vegyél kutyát, mert azzal csak a szaporítók undorító munkáját támogatod.

2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%
25 ezerért sétálj el egy menhelyre vagy gyepire, keress meg egy fajtamentő egyesületet, vagy állatvédőket, majd segítenek. Ebből az árból adnak neked 3-4 kutyát is.
2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
24%
Palota pincsi :) Szerintem nagyon aranyos kutya.
2013. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
83%

menhelyen és a fajtamentőknél rengeteg kistestű kutyus van!

hozz el onnan egyet :)

5-10 ezret általában illik ott hagyni,de a többit a kutyádra költheted,felszerelések,kaja stb :)


egy fajtatiszta kutya 70-től felfelé kezdődik!

ha ettől olcsóbban akarsz kutyát akkor beteg lesz mellesleg keverék is!!!

2013. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Nézettek utána,ennyiért is lehet kapni egészséges kistestű kutyát.Volt már kutyám,kösz kedves első válaszoló.Fajtiszta,törzskönyves,chippes,oltásos 3hónapos cocker spániel volt.És nem fogod kitalálni,de 30ért vettem.Az apja többszörös győztes volt versenyeken.Lehet találni ilyen árakon is.És hozzátenném,hogy mi arra a garancia,hogy a 80ezres kutya nem olyan mint amiket leírtál.Szerintem én csak feltettem egy kérdést amire normális válaszokat vártam,nem kritikát.



Köszönöm kedves 3.válaszoló neked a normális válaszod. :)

2013. ápr. 7. 13:57
 6/52 A kérdező kommentje:
Néztem a noét és az illatos úti menhelyet,sajnos nem találtam olyan kutyát.Az volt az első dolgom,utána kezdtem el nézni a "fizetős"kutyákat.
2013. ápr. 7. 13:58
 7/52 A kérdező kommentje:
Jó bocs,4hónaposan vettem.
2013. ápr. 7. 13:59
 8/52 anonim ***** válasza:
És mi történt azzal a kutyával, ha szabd kérdeznem, hogy már megint kutyát akarsz?
2013. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
A ház körül mérgezett csontok voltak eldobálva,sajnos ő is evett belőle és az állatorvos nem tudta megmenteni :( 6éves volt.
2013. ápr. 7. 14:11
 10/52 anonim ***** válasza:

Többet között az a garancia, hogy benne van a szerződésben, amit kötsz a tenyésztővel. Törzskönyv, szűrési eredmények, oltások, átlagon felüli tartás, eredmények és szervezetek elismerése.

Elnézést ha erős volt a válasz, csak elég sok ilyen kérdést láttam már tudatlan emberektől, akiknek még az is később esett le, hogy a kutyát nem csomagtartóból kell vásárolni. De ha érted a dolgodat, akkor ne vedd komolyan. Mindig elővigyázatos vagyok ilyenkor :D

2013. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!