Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejezetten kullancs elleni...

Kifejezetten kullancs elleni nyakörv kutyáknak?

Figyelt kérdés
Frontline csepp hatása április végén jár le, viszont ma találtunk egy kullancsot a kutyában. Ha csak kombinált nyakörvet kapok meg kell várnom amíg elmúlik a csepp hatása?
2013. ápr. 11. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráteheted nyugodtan.
2013. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy is, szerintem lehet mind2őt egyszerre is használni, de azért erről kérdezz meg egy állat orvost. Mi tegnap vettünk ilyen nyakörvet, a léyneg h ne a 800 ft-osat vedd meg, mert azok sz.art sem érnek. Kiltix, scaribo, én ezekről hallottam h jók, meg van még egy azt hiszem azt most reklámozzák a tévében, az is jó, csak az picit drága, de még midnig olcsóbb mint ha naponta vennél cseppet. De csak akkor vegyél nyakörvet h ha rövid szőrű kutyád van, ha hosszú akkor semmit nem fog érni a nyakörv, mert nem tud érintekzni a kutya bőrével.
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A "hosszú szőrre nem jó a nyakörv" állítás nem teljesen igaz. Évek óta használok és működik a dolog. Eleve egy idő után a nyakörv befekszik a szőr közé.
2013. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg??? nekem rövid szőrüm van, de akikkel eddig beszélgettem hosszú szőrüekkel azok mind azt mondták hogy nekik semmit nem ér a nyakörv. Nagyon sokan mondták ezt, a legtöbbjüknek golden retriverük volt. Neked milyen kutyid van? És egyáltalán nincs benn kullancs???
2013. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én huskyjaimnak tökéletes a nyakörv, pedig nekik azért van bundájuk, jó sűrű. Kiltixet használunk, nekünk nagyon bevált, azóta egy kullancs meg bolha sincs bennük.
2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:04

Német juhászok. Szőrös és normál szőrű. De anormál szőrűnek sem találod meg a bőrét olyan könnyen, mert vastag az aljszőre. És nem volt még kullancs bennük.Egyszerűen a nyakörv elhelyezkedik a szőr között a bőr közelében. Sokszor úgy kell kitapogatnom. Pedig nem szorosan van feltéve.

2013. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszúszőrű kutyáim vannak és a spot-on semmit se ért, de a nyakörv jól működik.
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!