Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti bevállalnátok egy farkaskut...

Ti bevállalnátok egy farkaskutyát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 00:10
1 2
 1/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha lenne területem igen. Gondolom a farkas és a kutya utódjára gondolsz.
2013. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen.

[link]

2013. ápr. 27. 00:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem tudnék neki normális életet biztosítani (legfőképp azért nem, mert nem vagyunk egy temperamentumúak ezzel a kutyával).
2013. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kinézetükön kívül számomra semmi vonzó nincs bennük. Én a munkakutyákat szeretem.
2013. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Különben is szerintem elég butaság és felelőtlenség farkaskeverékeket gyártani... Úgyis van elég kutya, és nem azért kéne venni állatot, hogy kuriózum legyen. Ha valaki tényleg ennyire farkasosat akar, akkor annak ott vannak a hivatalos fajták amiknek közük van a farkashoz.
2013. ápr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon tetszenek külsőre, de szerintem a belsőjük miatt nem igazán valók házi kedvencnek, talán csak annak aki a farkas jellemét is szereti.

Tőlük nem igazán lehet elvárni hogy úgy viselkedjen mint egy kutya, nem fog úgy szeretni, szót fogadni, követni, alárendelődni. Sokan egy huskyval sem tudnak mit kezdeni, pedig ők még nem is vészesek, nem jelentenek veszélyt senkire sem, ellenben egy hibriddel. Ha olyan lenne a jelleme mint egy német-juhászé akkor viszont ezer % hogy tartanék egyet.

2013. ápr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én azért előtte megnézném a helyedben ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=qfpQVjYFcSE

de van ennek hosszabb verziója is, én semmiképpen nem ajánlom. Hány kutyád volt már és milyen fajták?

2013. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mégis mi értelme lenne egy ilyen "kutyának"? A kinézete semmit nem számít, ha megkeseríti az életed.
2013. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A külseje miatt csak nem választok kutyát. Az ilyenek gyönyörűek, de a franc se fog ennyit vesződni velük és még csak nem is kutya jelleműek.
2013. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!