Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hetes kiskutya tegnap kerult...

8hetes kiskutya tegnap kerult hozzank. Tegnap evett rendesen ma viszont kihanyta a konzervet es virslit is. (utobbit nem is ragta ossze rendesen) mit adjunk neki enni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy az utóbbi napokban az eredeti gazdinál mit evett a kutyus? Azt kéne neki adni még pár napig, majd szép lassan váltani a konzerves vagy egyéb kajára. Szerintem (bár nem ismerem a körülményeket) nagy váltás volt a kutya számára az új kaja, ez viselhette meg. Csak fokozatosan és nem lesz semmi gond. Na meg a kicsit stresszes helyzet.
2013. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Befogadott kutya,nem igazan ismerjuk az eddigi eletet sajnos.
2013. máj. 5. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem konzerv és virsli kell a kutyának. Vagy etesd vegyes házi koszttal, amit te állítasz össze. Vagy vegyél kölyök tápot.

Lehet, mohón evett, azért jött ki belőle.

2013. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Remélem állatorvosnál voltatok már vele.

Egyébként simán ehet száraztápot -lehetőleg valami jó minőségűt(Acana, Orijen, Brit, Josera, stb.)- a konzerv és a virsli tápértéke 0. Egy fejlődésben lévő kutyának nagyon fontos, hogy megfelelő kaját kapjon.

2013. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
A féregtelenítés is mindenképp fontos. Tejbepapiba áztassatok száraz tápot.
2013. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Holnap megyunk dokihoz,fereghajtva mar volt-elvileg.

Ha erre sincs bizonyitek akkor erdemes meg egyszer,vagy higyjuk el latva hogy nem ferges?

Egyebkent jo kedvu,jatszik iszik.

2013. máj. 5. 16:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Reggel evett meg, azota hanyta ki amit evett, azota pedig csak nyalat hany...
2013. máj. 5. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha férges azt nem fogod látni rajta. Én a biztonság kedvéért adnék neki még egyet. Ha most kap egyből oltást is, akkor inkább kérd el az orvostól a féreghajtót és másnap adjátok be neki.
2013. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg az orvossal a féreghajtást is és az etetését is. Lehet, egy pár napig rizs és főtt csirkehús kellene neki.
2013. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy elismert kutyás mondta nekem egyszer, hogy a kiskutyák féreghajtására az egyik legjobb módszer, ha főtt sárgarépát összekeverünk reszelt fokhagymával és azt nyeletjük le a kutyával.
2013. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!