Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya való...

Szerintetek milyen kutya való panelbe? (többi lent)

Figyelt kérdés
kb. 45-50 m2 terülteű lekásba, szeretnék kisebb testű kutyát, lehetőleg csendes, kevesebb mozgsigényű.

2013. máj. 5. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem törpe uszkárom van, de őt is napi 3 órát sétáltatom, pedig nem számít nagy mozgásigényűnek.
2013. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"angol véreb(basset hound),tacskó"

írta valaki.... kezdjük ott hogy az angol véreb nem basset hound ha erre gondolt, illetve a tacskó és a véreb semmiképp sem szobakutyák.

Neked jó lenne vagy menhelyi kutya vagy ha fajtisztához ragaszkodsz akkor pincsi, bichon, mopsz vagy a francia bulldog. Nézz utána picit melyik kutyának mekkora a mozgásigénye és az után válassz kutyát magadnak! :)

2013. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sippara ***** válasza:
Olyan kutya való neked (mert a kutya tartásához - egy két kivételtől eltekintve - semmi köze ahhoz, hogy hol laksz), amivel elbírsz, és aminek képes vagy kielégíteni a mozgásigényét. Nekem husky keverékem van 39 négyzetméteren két macskával és köszöni szépen, jól érzi magát (napi 3 óra sétával, bandázással, labdával), itthon csak alszik, most is itt szuszog mellettem. Ha ennyire nem tudod, mit akarsz, tényleg érdemes lenne menhelyről örökbe fogadni akár már felnőtt kutyát.
2013. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Verbőczi Dávid válasza:
Palota pincsi . Nekem pincsim van és nem szokott sokat ugatni meg pláne udvaron tartjuk . Bírja az a sok mozgást , pihenni is tud ám :-) http://www.youtube.com/watch?v=n4YPKGfYyKQ
2013. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!