Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert dugja a plüss kutyat?

Miert dugja a plüss kutyat?

Figyelt kérdés
Van egy 7honapos szuka jack russelom,es allandoan a plüss kutyat dugja.miert csinalja?
2013. máj. 5. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
:DDDDDDDD örülj neki, legalább nem a lábadon van
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Így próbálja kifejezni a dominanciáját.Tiltsd le róla.Mármint nem csak a plüssről,semmit nem hághat meg.
2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 9 hónapos Jack Russel kanom van. Ő is próbálkozott ilyenekkel, de mindig letiltottam róla. Vicces, mert vicces, de ha én vagyok a főnök, ő ne akarjon dominálni. Úgy hogy nem is engedem neki, se élő se plüss kutyát (bár nem is próbálkozna).
2013. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel ezt mondja a plüssnek:

Erősebb és jobb vagyok nálad, én vagyok a rangsorban fölötted, most jól ledominállak, pór alattvalóm!


Neked pedig ezt üzeni:

Nemsokára te jössz...


A kutyák képesek nagyon finom eszközökkel és nagyon durva eszközökkel is kommunikálni a rangsort. Ezek a durva eszközök (pl hágás) kihívást is jelentenek a gazdának is, szemtelenség, amiről le kell tiltani.

2013. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nah,ez sem igaz minden kutyara.Enyem rendszeresen dugja a plussnyulat,de minket soha nem akar ledominalni,az van,amit mi mondunk.illedelmes minden helyzetben,alkatorvosok ajuldoznak tole,milyen szofogado,raadasul 11 eves csivava kislany.de a plussnyul folott o az ur,ezt meghagytuk neki.
2013. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Firestorm ***** válasza:

Giniras most majdnem bepisiltem a nevetéstől,ez nagyon aranyos megfogalmazás volt :D


A legtöbb kutya esetében valóban a dominanciát fejezi ki,bár a mi yorkink régen sunyiban csinálta,mindig akkor,ha senki nem látta,mi pedig csak arra lettünk figyelmesek,hogy nagyon gubbaszt,mentünk megnézni mi a baja és hát a rúzs teljesen kitolva...Velünk szemben soha nem próbálkozott,sem dominancia,sem más téren :)

2013. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Megkérdeztem erről már két állatorvost. Azt felelték a nemi vágyait próbálják kielégíteni.
2013. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül dominancia! Enyém mikor kicsi volt, kb. annyi mint a tiéd, akkor rengeteget csinálta, soha nem tiltottam, nevettünk rajta. Most egy kiegyensúlyozott, jól nevelt, sok parancsot teljesítő normális 4 éves kan kutya.
2013. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat.meg,ha kan lenne,fel sem tettem volna a kerdest,csak meg szukanal ezt nem lattam.
2013. máj. 6. 16:00
 10/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hajaj! Szukáknál is van. Együtt tartott tüzelő szukák is egymást hágják.Nekem egy ivartalanított szukám is sűrűn csinált hágó mozdulatokat.
2013. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!